УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення118


від 02/08/2019

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія“ багатоквартирного житлового будинку (№ 1 на генплані) з вбудованою автостоянкою, громадськими приміщеннями та прибудованою трансформаторною підстанцією на вул. Малоголосківській
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Львівська інвестиційна компанія“ від 22.01.2019 (зареєстроване у Львівській міській раді 22.01.2019 за № 2-1560/АП-2401), містобудівний розрахунок будівництва багатоквартирного житлового будинку (№ 1 на генплані) з вбудованою автостоянкою, громадськими приміщеннями та прибудованою трансформаторною підстанцією на вул. Малоголосківській, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 07.08.2015 № 41894501, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 04.03.2015 № НВ-4602005082015, інвестиційний договір від 30.09.2016 № 2, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет вирішив:


1. Затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво товариством з обмеженою відповідальністю Львівська інвестиційна компанія багатоквартирного житлового будинку (№ 1 на генплані) з вбудованою автостоянкою, громадськими приміщеннями та прибудованою трансформаторною підстанцією на вул. Малоголосківській (додаються).
2. Товариству з обмеженою відповідальністю Львівська інвестиційна компанія“:
2.1. Отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта.
2.2. Розробити у спеціалізованій проектній організації або архітектора, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт, робочий проект та провести його експертизу згідно з законодавством України.
2.3. Звернутися в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові для отримання дозвільних документів, які дають право на початок виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування.Львівський міський голова А. СадовийДодаток

Затверджено
рішенням виконкому
від 08.02.2019 № 118

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ
ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ ОБ’ЄКТА БУДІВНИЦТВА
на будівництво багатоквартирного житлового будинку
(№ 1 на генплані) з вбудованою автостоянкою, громадськими
приміщеннями та прибудованою трансформаторною підстанцією
на вул. Малоголосківській

1. Загальні дані

1.1. Вид будівництва, адреса або місцезнаходження земельної ділянкинове будівництво на вул. Малоголосківській.
1.2. Інформація про замовника товариство з обмеженою відповідальністю Львівська інвестиційна компанія“, м. Львів, вул. Валова, 25.
1.3. Відповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки містобудівній документації на місцевому рівні цільове призначення земельної ділянки площею 1,2093 га (кадастровий номер 4610137500:07:005:0155) – 02.03 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку;
категорія земель – землі житлової та громадської забудови;
вид використання – для будівництва багатоквартирного житлового будинку відповідно до витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 04.03.2015 № НВ-4602005082015.
Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови (5-9 поверхів включно) відповідно до детального плану території, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 16.09.2016 841 “Про затвердження внесення змін до детального плану території житлового району “Під Голоском“ (зміна № 1)“.
2. Містобудівні умови та обмеження

2.1. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах не вище 36,10 м, що визначається від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини будівлі.
2.2. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 43,0 %.
2.3. Максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону) – 820 люд./га
2.4. Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній, ліній регулювання забудови, існуючих будинків та спорудоб’єкт (будівництво багатоквартирного житлового будинку (№ 1 на генплані) з вбудованою автостоянкою, громадськими приміщеннями та прибудованою трансформаторною підстанцією на вул. Малоголосківській) запроектувати з врахуванням вимог діючих державних будівельних норм у межах відведеної земельної ділянки (кадастровий номер 4610137500:07:005:0155) по межі червоної лінії вулиці проектованої зі сходу та відступом від існуючого будинку – 55,0 м з південного сходу.
2.5. Планувальні обмеження (охоронні зони памяток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару, в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони обєктів природно-заповідного фонду, прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони)земельна ділянка розміщена у межах зони регулювання забудови. Проектування об’єкта здійснювати відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, а також відповідно до діючих державних будівельних норм.
2.6. Охоронювані зони обєктів транспорту, звязку, інженерних комунікацій, відстані від обєкта, що проектується, до існуючих інженерних мереж – згідно з діючими державними будівельними нормами.
При необхідності передбачити винесення існуючих мереж на нормативну відстань з зони будівництва.
Керуючий справами
виконкому М. Литвинюк


Віза:

Начальник управління
архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський