УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Розпорядження27


від 02/05/2018

Про надання одноразової матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особамВідповідно до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 779 “Про затвердження Програми соціального захисту внутрішньо переміщених осіб“, рішення комісії для розгляду заяв громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги для мешканців м. Львова та внутрішньо переміщених осіб (протокол від 25.01.2018 № 8):
1. Надати з міського бюджету м. Львова одноразову матеріальну допомогу внутрішньо переміщеним особам на загальну суму 4000 грн. згідно з додатком.
2. Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики провести виплату відповідно до пункту 1 за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2018 рік за КПКВКМБ 0813242 “Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення“ у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.
           Відповідальний: начальник управління
           соціального захисту департаменту
           гуманітарної політики.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.                   А. Садовий
Додаток
до розпорядження Львівського
міського голови
від 05.02.2018 № 27

СПИСОК
внутрішньо переміщених осіб, яким надається
одноразова матеріальна допомога

№№ з/п
Прізвище, ім’я,
по батькові
Рік
народ-ження
Адреса
фактичного
проживання
Розмір
допомоги (грн.)

(…)
Керуючий справами
виконкому М. Литвинюк

Віза:

В. о. начальника управління
соціального захисту І. КобринПримітка:
(…) – текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу