УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення29


від 01/30/2009

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 30.05.2008 № 534
   Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Центр розвитку нерухомості“, керуючись Законами України “Про планування і забудову територій“, “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет вирішив:
   внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету від 30.05.2008 № 534 “Про проектування та будівництво ТзОВ “Центр розвитку нерухомості“ готельно-адміністративного комплексу з підземною автостоянкою на пл.А.Міцкевича, 9“, виклавши пункти 1, 2 у новій редакції:
   1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю “Центр розвитку нерухомості“ проектування та будівництво готельно-адміністративного комплексу з підземною автостоянкою на пл.А.Міцкевича, 9.
   2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Центр розвитку нерухомості“:
   2.1. У встановленому порядку отримати у департаменті містобудування вихідні дані на проектування готельно-адміністративного комплексу з підземною автостоянкою.
   2.2. Розробити у ліцензованій проектній організації робочий проект і погодити його у встановленому законом порядку.
   2.3. Укласти договір про сплату інвестиційного внеску відповідно до вимог ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697 “Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників, забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Львова“.
   2.4. Отримати в інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області дозвіл на виконання будівельних робіт.
   2.5. Після завершення будівництва готельно-адміністративного комплексу з підземною автостоянкою та виконання робіт з благоустрою здійснити виконавче знімання території, матеріали зйомки передати у департамент містобудування.
   2.6. Оформити у встановленому порядку документи для прийняття об’єкта в експлуатацію“.   Перший заступник
   міського голови О.Синютка