УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення124


від 02/09/2018

Про затвердження соціально-культурного проекту “Молодіжний працівник“ у Львові“ у галузі “Розвиток громадянського суспільства“, якому надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми дофінансування відповідного проектуКеруючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, відповідно до ухвал міської ради від 16.11.2017 № 2585 “Про міський бюджет м. Львова на 2018 рік“ і від 04.02.2016 № 130 “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“, на підставі протоколу засідання конкурсної комісії з визначення кращих соціально-культурних проектів у галузі “Розвиток громадянського суспільства“ від 17.01.2018 виконавчий комітет вирішив:
1. Затвердити соціально-культурний проект “Молодіжний працівник у Львові“ громадської організації “Молодіжний центр “Нові орбіти у галузі “Розвиток громадянського суспільства, якому надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суму дофінансування відповідного проекту у розмірі 34 165 грн.
2. Управлінню “Секретаріат ради“:
2.1. Укласти договір з громадською організацією “Молодіжний центр “Нові орбіти на реалізацію соціально-культурного проекту “Молодіжний працівник у Львові“.
           Термін: до 01.03.2018
2.2. Забезпечити фінансування соціально-культурного проекту у галузі “Розвиток громадянського суспільства відповідно до затвердженого розміру фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова та укладеного договору з громадською організацією на реалізацію проекту.
2.3. Забезпечити оцінювання соціально-культурного проекту у галузі “Розвиток громадянського суспільства відповідно до форми оцінювання ефективності реалізації проекту (заходу) за кошти міського бюджету м. Львова, затвердженої ухвалою міської ради від 04.02.2016 № 130.
2.4. Результати оцінювання проекту оприлюднити на веб-сторінці Львівської міської ради.
           Термін: до 31.01.2019
             Відповідальний: начальник управління
             “Секретаріат ради“.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради.В. о. Львівського міського голови Г. Васьків