УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення331


від 04/29/2021

Про встановлення алегоричної скульптурної композиції (пам’ятного знака) для відзначення 230-річчя від дня народження Франца Ксавера Моцарта на пл. Є. Маланюка
Розглянувши звернення громадської організації “Львів.Моц.Арт.3“ від 26.04.2021 № 26/04/2021/1 (зареєстроване у Львівській міській раді 27.04.2021 за № 2-6976-001), з метою відзначення 230-річчя від дня народження Франца Ксавера Моцарта, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет вирішив:


1. Погодити встановлення алегоричної скульптурної композиції (пам’ятного знака) для відзначення 230-річчя від дня народження Франца Ксавера Моцарта на пл. Є. Маланюка.
2. Покласти функції замовника на проектування, виготовлення та встановлення алегоричної скульптурної композиції (пам’ятного знака) на громадську організаціюЛьвів.Моц.Арт.3“.
3. Громадській організації Львів.Моц.Арт.3“:
3.1. Виконати проект алегоричної скульптурної композиції (пам’ятного знака) на пл. Є. Маланюка та погодити його з управлінням охорони історичного середовища і управлінням архітектури та урбаністики департаменту містобудування.
3.2. Виготовити та встановити алегоричну скульптурну композицію (пам’ятний знак) відповідно до погодженого проекту.
3.3. Дозвіл на встановлення алегоричної скульптурної композиції (пам’ятного знака), проведення благоустрою території отримати у Галицькій районній адміністрації.
3.4. Після встановлення алегоричної скульптурної композиції (пам’ятного знака) передати її на баланс Галицької районної адміністрації.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з містобудування.Львівський міський голова А. Садовий