УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення219


від 03/27/2017

Про організацію та проведення Великоднього ярмарку на просп. СвободиВраховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Львівські Ярмарки“ від 23.02.2017 № 23 (зареєстроване у Львівській міській раді 23.02.2017 за № 2-4332-001), керуючись п. 8 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, відповідно до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1465 “Про затвердження Програми сприяння розвитку підприємництва у м. Львові на 2017-2019 роки“, рішення виконавчого комітету від 14.09.2007 № 696 “Про додаткові заходи безпеки при проведенні культурно-розважальних заходів у м. Львові“, з метою підтримки розвитку підприємництва на території м. Львова та організації дозвілля мешканців і гостей міста у період Великодніх свят виконавчий комітет вирішив:
1. Організувати у період з 8 квітня 2017 року по 9 травня 2017 року Великодній ярмарок на просп. Свободи (від Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької до пам’ятника Т. Шевченку) відповідно до плану-схеми (додається).
2. Визначити організатором Великоднього ярмарку товариство з обмеженою відповідальністю “Львівські Ярмарки“ з правом залучення підприємств та організацій різних форм власності з м. Львова та областей України (надалі – учасники Великоднього ярмарку) для здійснення торгівлі товарами вітчизняного виробництва.
3. Встановити режим роботи Великоднього ярмарку: у робочі дні – з 11.00 год. до 22.00 год., у святкові та вихідні дні – з 10.00 год. до 23.00 год.
4. Управлінню економіки департаменту економічного розвитку на період проведення заходу підготувати та видати організатору Великоднього ярмарку погодження на здійснення одноразової торгівлі з 8 квітня 2017 року по 9 травня 2017 року (на період з 10 квітня 2017 року по 15 квітня 2017 року включно за винятком торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом).
           Відповідальний: начальник
           управління економіки департаменту
           економічного розвитку.
5. Львівському комунальному підприємству “Муніципальна дружина“ забезпечити дотримання громадського порядку під час проведення Великоднього ярмарку.
           Відповідальний: директор
           ЛКП “Муніципальна дружина“.
6. Організатору Великоднього ярмарку укласти договори з:
6.1. Львівським комунальним підприємством, визначеним Галицькою районною адміністрацією, на прибирання території під час та після проведення Великоднього ярмарку.
6.2. Львівськими міськими електричними мережами публічного акціонерного товариства “Львівобленерго“ на підключення торгових місць до електропостачання.
6.3. Управлінням комунальної власності департаменту економічного розвитку на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення площею 600 кв. м.
7. Організатору та учасникам Великоднього ярмарку:
7.1. Забезпечити:
7.1.1. У встановлений термін монтування та демонтування торгових місць для проведення Великоднього ярмарку.
7.1.2. Здійснення торгівлі виключно з торгових наметів (без встановлення виносних столів).
7.1.3. Надання невідкладної медичної допомоги під час проведення заходу.
7.1.4. Встановлення 40 смітників з розрахунку не менше одного смітника на три торгові точки, а також 6 контейнерів для сміття відповідно до плану-схеми.
7.1.5. Забезпечення роздільного збору твердих побутових відходів.
7.1.6. Встановлення 5 біотуалетів та вказівників з зазначенням найближчих громадських вбиралень і вбиралень закладів ресторанного господарства у місцях проведення заходу.
7.1.7. Щоденне технічне прибирання території після закінчення роботи Великоднього ярмарку.
7.2. Не створювати перешкод учасникам дорожнього руху через перекриття проїжджих частин вулиць, автомобільних доріг, тротуарів та узбіч.
7.3. Не перешкоджати руху транспорту (у тому числі громадського транспорту (електро- та автомобільного), транспорту спеціального призначення.
7.4. Здійснити перевірку присутніх на наявність у них скляної тари та інших предметів, які можуть спричинити шкоду життю і здоров’ю громадян, та вилучення цих предметів.
7.5. Обмежити реалізацію напоїв у скляній тарі під час проведення заходу.
7.6. Дотримуватись санітарного законодавства, встановлених звукових норм, правил торгівлі та правил пожежної безпеки.
7.7. Розміщувати власну рекламну продукцію у спеціально відведених місцях та контролювати її розповсюдження відповідно до законодавства України і Правил благоустрою м. Львова, затверджених ухвалою міської ради від 21.04.2011 № 376.
7.8. Утриматись від проведення розважальних заходів та виконання (відтворення) музичних творів з 10 квітня 2017 року по 15 квітня 2017 року включно.
8. Управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ інформувати про проведення Великоднього ярмарку у засобах масової інформації.
           Відповідальний: начальник управління
           інформаційної політики та зовнішніх
           відносин департаменту “Адміністрація
           міського голови“.
9. Відповідальність за пожежну безпеку, стан технічного обладнання, збереження дорожнього та тротуарного покриття, фонтану, ліхтарів, зелених насаджень, громадський порядок і безпеку громадян під час проведення заходу покласти на організатора Великоднього ярмарку.
10. Галицькій районній адміністрації у разі виявлення пошкодження дорожнього та тротуарного покриття, зокрема гранітного покриття на просп. Свободи, фонтану, ліхтарів, зелених насаджень скласти акт для відшкодування організатором Великоднього ярмарку завданих збитків.
           Відповідальний: голова Галицької
           районної адміністрації.
11. При невиконанні вимог, вказаних у цьому рішенні, за окремим дорученням керуючого справами виконкому проведення заходу може бути припинено.
12. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту економічного розвитку.
Львівський міський голова А. СадовийДодаток.docxДодаток.docx