УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення110


від 02/26/2021

Про організацію та проведення поховань померлих мешканців територіальних громад, які увійшли до Львівської міської територіальної громади
Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про поховання та похоронну справу“, “Про благоустрій населених пунктів“, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2020 № 624-р “Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області“, ухвалами міської ради від 29.12.2020 № 6 “Про функціонування Львівської міської територіальної громади“, від 29.12.2020 № 7 “Про припинення місцевих рад шляхом приєднання до Львівської міської ради“, від 12.12.2019 № 6007 “Про затвердження Порядку функціонування, утримання та охорони місць поховань, організації поховань у м. Львові“ і від 21.05.2015 № 4633 “Про затвердження Положення про ритуальну службу у м. Львові“, з метою запобігання випадкам ненадання ритуальних послуг мешканцям населених пунктів, які увійшли до Львівської міської територіальної громади, виконавчий комітет вирішив:


1. Дозволити Львівському комунальному підприємству Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг надання ритуальних послуг з організації та проведення поховань померлих мешканців, які проживали у м. Винники, м. Дубляни, смт. Брюховичі, смт. Рудно, с. Великі Грибовичі, с. Малі Грибовичі, с. Воля Гамулецька, с. Гряда, с. Завадів, с. Зарудці, с. Зашків, с. Збиранка, с. Лисиничі, с. Малехів, с. Малі Підліски, с. Підбірці, с. Підрясне, с. Рясне-Руське, с. Ситихів, відповідно до їх волевиявлення на цвинтарях цих населених пунктів на підставі звернення виконавця волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого, до ритуальної служби м. Львова.
2. Львівському комунальному підприємству “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послугздійснювати надання послуг відповідно до встановлених тарифів, чинних на момент укладання договору-замовлення на організацію та проведення поховань.
Відповідальний: директор ЛКП
Виробничо-реставраційний комбінат
обрядових послуг“.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.Львівській міський голова А. Садовий