УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення845


від 09/06/2019

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ “Львівський домобудівний комбінат-плюс“ багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“ (ділянка № 8-9-10)
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Львівський домобудівний комбінат-плюс“ від 02.08.2019 (зареєстроване у Львівській міській раді 02.08.2019 за № 2-23915/АП-2401), містобудівний розрахунок будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем на вул. Малоголосківській, беручи до уваги договір суперфіцію від 23.01.2019 № 447, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 23.01.2019 № 153647325, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 21.01.2019 № НВ-4608476022019, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет вирішив:


1. Затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво товариством з обмеженою відповідальністю “Львівський домобудівний комбінат-плюс“ багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“ (ділянка № 8-9-10) (додаток 1).
2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Львівський домобудівний комбінат-плюс“:
2.1. Отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта.
2.2. Розробити у спеціалізованій проектній організації або архітектора, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт, робочий проект та провести його експертизу згідно з законодавством України.
2.3. Розробити паспорт кольорового опорядження фасаду та погодити його у встановленому законом порядку.
2.4. Звернутися в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові для отримання дозвільних документів, які дають право на початок виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.
2.5. Приступити до будівельних робіт будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі Садове товариство “Промінь Голоско“ (ділянка № 8-9-10) після будівництва доріг проектованих вулиць згідно зі схемою (додаток 2).
2.6. Після здачі в експлуатацію передати у власність територіальної громади м. Львова приміщення для облаштування амбулаторії у багатоквартирному житловому будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“ (ділянка № 8-9-10).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з містобудування.В. о. Львівського міського голови М. ЛитвинюкДодаток 1

Затверджено
рішенням виконкому
від 06.09.2019 № 845


МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ
ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ ОБ’ЄКТА БУДІВНИЦТВА
на будівництво багатоквартирного житлового будинку
з вбудовано-прибудованими закладами громадського
обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому
кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“
(ділянка № 8-9-10)

1. Загальні дані

1.1. Вид будівництва, адреса або місцезнаходження земельної ділянки – нове будівництво в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“ (ділянка № 8-9-10).
1.2. Інформація про замовника – товариство з обмеженою відповідальністю “Львівський домобудівний комбінат-плюс“, м. Львів, вул. Поліська, 10.
1.3. Відповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки містобудівній документації на місцевому рівні – цільове призначення земельної ділянки площею 0,1942 га (кадастровий номер 4610137500:07:005:0363) – 02.03 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку;
вид використання – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку відповідно до витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 21.01.2019 № НВ-4608476022019;
категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-3зона багатоповерхової житлової забудови (5-9 поверхів) відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.08.2017 № 737 “Про затвердження внесення змін до детального плану житлового району “Під Голоском“.
2. Містобудівні умови та обмеження

2.1. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах – не вище 38,50 м у стінах (що визначається від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини стін останнього поверху). При необхідності граничну висоту будівель узгодити з Державним підприємством “Міжнародний аеропорт “Львів“ імені Данила Галицького“.
2.2. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 37 %.
2.3. Максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону) – 820 люд./га
2.4. Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній, ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд – об’єкт (будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“ (ділянка № 8-9-10) запроектувати з дотриманням вимог діючих будівельних норм у межах відведеної земельної ділянки (кадастровий номер 4610137500:07:005:0363), з північної сторони з відступом від червоної лінії проектованої вулиці – 2,00 м, з південної сторони по межі червоної лінії проектованої вулиці та зі східної сторони з відступом від червоної лінії проектованої вулиці – 3,00 м.
2.5. Планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару, в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду, прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони) – будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“ (ділянка № 8-9-10) розташоване у межах зони регулювання забудови. Проектування об’єкта здійснювати відповідно до діючих будівельних норм та правил.
2.6. Охоронювані зони об’єктів транспорту, зв’язку, інженерних комунікацій, відстані від об’єкта, що проектується, до існуючих інженерних мереж – згідно з діючими будівельними нормами та правилами.
При необхідності передбачити винесення існуючих мереж на нормативну відстань з зони будівництва.
Керуючий справами
виконкому М. Литвинюк

Віза:

Начальник управління
архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський


                 Додаток 2
до рішення виконкому
від 06.09.2019 № 845


СХЕМА
будівництва доріг проектованих вулиць
для багатоквартирного житлового будинку
з вбудовано-прибудованими закладами громадського
обслуговування та прибудованим гаражем в обслуговуючому
кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“
(ділянка № 8-9-10)

Керуючий справами
виконкому М. Литвинюк

Візи:

Начальник управління
архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський

Начальник управління
інженерного господарства О. Одинець