УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення1025


від 09/21/2018

Про затвердження внесення змін до детального плану території у районі вул. В. Липинського (зміна 1)
Керуючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, враховуючи матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану території у районі вул. В. Липинського (зміна 1) у м. Львові, витяг з протоколу засідання № 14 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради від 06.09.2018, ухвалу міської ради від 24.01.2015 № 4657 “Про затвердження містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“, виконавчий комітет вирішив:


1. Затвердити внесення змін до детального плану території у районі вул. В. Липинського (зміна 1) у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі, схемою функціонального зонування території (з внесенням змін до плану зонування території Шевченківського району) з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території.
2. Департаменту містобудування здійснювати надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування, відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до містобудівної документації: затверджених змін до детального плану території у районі вул. В. Липинського (зміна 1) та проектів землеустрою щодо впорядкування території.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
3. Управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування на підставі затвердженого детального плану території передбачити фінансування з розроблення проектів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб з метою затвердження у встановленому порядку.
Відповідальний: начальник управління
земельних ресурсів департаменту
містобудування.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування.Львівський міський голова А. Садовий