УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Розпорядження171


від 05/31/2022

Про надання одноразової матеріальної допомоги дітям з інвалідністю віком до 18 років – мешканцям, які зареєстровані у Львівській міській територіальній громадіЗ нагоди відзначення Дня захисту дітей:


1. Надати з бюджету Львівської міської територіальної громади одноразову матеріальну допомогу дітям з інвалідністю віком до 18 років – мешканцям, які зареєстровані у Львівській міській територіальній громаді, у розмірі 1000 грн. на кожну дитину на загальну суму 3297000 грн. згідно з додатком.
2. Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики провести виплату матерям/батькам та опікунам дітей з інвалідністю віком до 18 років відповідно до пункту 1 за рахунок коштів, передбачених у бюджеті Львівської міської територіальної громади на 2022 рік за КПКВКМБ 0813242 “Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення“ у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади.
           Відповідальний: начальник управління
           соціального захисту департаменту
           гуманітарної політики.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови – заступника міського голови з економічного розвитку, в. о. заступника міського голови з гуманітарних питань.
Андрій САДОВИЙДодаток
до розпорядження Львівського
міського голови
від 31.05.2022 № 171


СПИСОК
матерів/батьків та опікунів дітей з інвалідністю віком до 18 років,
яким надається одноразова матеріальна допомога з нагоди
відзначення Дня захисту дітейз/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Кіль-кість дітей
Рік народ-ження
Адреса

(…)Керуючий справами
виконкому Наталія АЛЄКСЄЄВА


Віза:
Начальник управління
соціального захисту Ігор КОБРИНПримітка:
(…) – текст, який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу