УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення1172


від 12/25/2009

Про затвердження містобудівного обгрунтування, містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво Львівським обласним відділенням всеукраїнської асоціації “Укрмолодьжитло“ молодіжного житлового комплексу на вул.Роксоляни
Розглянувши звернення Львівського обласного відділення всеукраїнської асоціації “Укрмолодьжитло“ від 07.12.2009 № 5-13363, містобудівне обгрунтування розташування молодіжного житлового комплексу на вул.Роксоляни у м.Львові, договір оренди землі від 26.03.2009 № З-1188 (терміном на 10 років, для будівництва і обслуговування багатоповерхового житлового будинку), враховуючи висновки управління архітектури департаменту містобудування від 25.04.2008 № 5-815/2401, головного державного санітарного лікаря м.Львова від 30.01.2009 № 194/01, Залізничного районного відділу Головного управління МНС України в Львівській області від 11.03.2008 № 3/163, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області від 04.06.2008 № 11-11194, комплексної державної експертизи філії ДП “Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба державної будівельної експертизи“ у Львівській області “Львівдержбудекспертиза“ від 08.10.2009 № 14-01082-09, протокол громадських слухань від 25.11.2009 проекту містобудівного обгрунтування розташування молодіжного житлового комплексу (МЖК) на вул.Роксоляни, керуючись ст.ст.24, 302 Закону України “Про планування і забудову територій“, ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та ст.6 Закону України “Про архітектурну діяльність“, виконавчий комітет вирішив:


1. Затвердити містобудівне обгрунтування, містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на проектування та будівництво Львівським обласним відділенням всеукраїнської асоціації Укрмолодьжитломолодіжного житлового комплексу на вул.Роксоляни (містобудівні умови і обмеження додаються).
2. Львівському обласному відділенню всеукраїнської асоціаціїУкрмолодьжитло“:
2.1. Розробити у ліцензованій проектній організації робочий проект та погодити його у департаменті містобудування.
2.2. Оформити у встановленому порядку в інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області дозвіл на будівництво.
2.3. Після завершення будівництва молодіжного житлового комплексу та виконання робіт з благоустрою здійснити виконавче знімання території, матеріали зйомки передати у департамент містобудування.
2.4. Оформити у встановленому порядку здачу обєкта в експлуатацію.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Перший заступник
міського голови О.Синютка                     Додаток

                 Затверджено
               рішенням виконкому
               від 25.12.2009 № 1172


     МІСТОБУДІВНІ УМОВИ І ОБМЕЖЕННЯ
забудови земельної ділянки на проектування та будівництво
Львівським обласним відділенням всеукраїнської асоціації “Укрмолодьжитло“
молодіжного житлового комплексу на вул.Роксоляни


1. Вид об’єкта містобудування – проектування та будівництво молодіжного житлового комплексу на вул.Роксоляни.
2. Площа земельної ділянки – 0,97 га (відповідно до договору оренди землі від 26.03.2009 № З-1188).
3. Граничний відсоток забудови земельної ділянки – 42,3 %.
4. Гранична щільність забудови земельної ділянки16943 кв.м корисної площі на 1 га, 624 осіб на 1 га.
5. Гранична висота будівлі/споруди – відповідно до висновків містобудівного обгрунтування та забезпечення нормативної тривалості інсоляції гранична висота – 25,50 м.
6. Мінімальні відступи будівлі/споруди від меж земельної ділянки, метрів – фронтальної – 3,0 м, тильної – 1,0 м, бокових – 5,0 м; проектований молодіжний житловий комплекс у складі двох 5-6-и поверхових (П-подібних в плані) житлових будинків – кварталів, які складаються з двох 5-и поверхових меридіальних галерейних корпусів і двох кутових широтних 6-и поверхових секцій, одного 5-и поверхового галерейного меридіального житлового будинку, та підземні паркінги запроектувати в межах орендованої земельної ділянки з дотриманням вимог ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень“, ДБН В.1.2-12-2008 “Будівництво в умовах ущільненої забудови. Вимоги безпеки“ з забезпеченням протипожежних розривів, нормативної тривалості інсоляції та нормативних вимог.
7. Мінімальні відступи будівлі/споруди від червоних ліній – будинки запроектувати з дотриманням мінімального відступу від червоних ліній проектованих вулиць та проїздів – 5 м; у разі розміщення в рівні 1-го поверху будинку вбудованих обєктів громадського призначення будинки запроектувати по червоній лінії.
8. Мінімальні відступи будівлі/споруди від суміжних будівель/споруд – відстані між повздовжніми фасадами проектованих будинків – 20,0 м; торці проектованих 5-и поверхових житлових будинків передбачити на відстані 25,0 м від фасаду існуючого 10-и поверхового будинку. Проектування здійснювати з дотриманням вимог ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень“, ДБН В.1.2-12-2008 “Будівництво в умовах ущільненої забудови. Вимоги безпеки“, нормативних документів та вимог рішення виконавчого комітету від 26.10.2007 № 893 “Про заходи запобігання виникненню аварійних ситуацій при будівництві нових та реконструкції існуючих об’єктів“.
9. Інші планувальні обмеження – ділянка під розміщення молодіжного житлового комплексу, вільна від забудови, розміщена у межах Білогоро-Мальчицької долини на околиці району Левандівки, дотична до вул.Роксоляни. Ділянка обмежена: з півночі та сходу – червоними лініями проектованих вулиць; з північного сходу – контурами перспективної транспортної розвязки; з півдня та заходу – існуючими проїздами.
10. Вимоги до організації під’їздів до будівлі/споруди, пішохідних переходів, місць паркування транспортних засобівпередбачити будівництво вулиць по периметру проектованого кварталу (зі східної та північної сторін) за параметрами житлової вулиці, включаючи дощову каналізацію і зовнішнє освітлення. Ширина проїзду – 7,0 м, ширина тротуару – 2,25 м. У проекті передбачити нормативну кількість машино-місць для мешканців проектованого будинку.
11. Вимоги до орієнтації в’їздів (входів), вантажопотоків, місць паркування тощо – для об’єктів масового відвідування відносно елементів планувальної структуриу проекті передбачити влаштування підземних паркінгів та гостьової автостоянки відповідно до вимог ДБН 360-92** (зі змінами і доповненнями). Розробити схему організації руху автотранспорту та пішоходів відповідно до вимог відділу Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території м.Львова та автомобільно-технічної інспекції ГУМВСУ у Львівській області, передбачити основний в’їзд та виїзд на територію з вул.Роксоляни.
12. Особливі умови (за наявності відповідних рішень органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади – з посиланням на дату і номер документа) щодо:
благоустрою та озеленення земельної ділянки – розробити комплексний благоустрій території в ув’язці з благоустроєм прилеглої забудови вул.Роксоляни. Пішохідні доріжки ув’язати з існуючими пішохідними зв’язками прилеглої території вул.Роксоляни. Для замощення пішохідних доріжок застосувати фігурні елементи мощення, ширину доріжок приймати не менше 1,2 м. Передбачити влаштування газонів та посадку декоративних порід дерев і кущів. Розробити вертикальне планування території з відводом поверхневих вод у дощову каналізацію. Розробити проект зовнішнього освітлення території молодіжного житлового комплексу. Передбачити нормативне розміщення гостьових автостоянок, дитячого ігрового та господарського майданчиків відповідно до вимог ДБН 360-92** (зі змінами і доповненнями). Благоустрій території виконати відповідно до ухвали міської ради від 26.10.2000 816 “Про “Правила благоустрою і утримання території м.Львова“;
малих архітектурних форму проекті передбачити влаштування малих архітектурних форм (лавочки для відпочинку, урни для сміття, ліхтарі тощо);
елементів зовнішньої реклами – проект реклами та світлового оформлення вбудованих приміщень громадського призначення розробити та погодити у встановленому законодавством порядку, відповідно до вимог рішення виконавчого комітету від 19.11.2004 № 1173 Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Львові“;
використання підземного простору, підвалу, цокольного поверху, першого поверху – у рівні підвального поверху передбачити влаштування автомобільних стоянок; технічні і допоміжні приміщення у рівні підвалу та вбудовані приміщення громадського призначення запроектувати у рівні 1-го поверху;
розташування та використання вбудовано-прибудованих приміщень – відповідно до завдання на проектування;
опорядження будівлі/споруди (колір та матеріал фасаду тощо) – паспорти кольорового опорядження фасадів проектованих будинків виконати у трьох примірниках;
можливості зміни функціонального призначення об’єкта: відомості про історико-культурну та архітектурну цінність об’єкта, умови зміни його окремих елементів чи об’ємно-планувального та/або об’ємно-просторового рішення в цілому – при намірі провести реконструкцію, реставрацію, розширення, технічне переоснащення об’єктів виробничого призначення, капітальний ремонт будівлі/спорудизвернути увагу на об’ємно-просторове вирішення фасадів будинків, архітектурне завершення об’ємів, оформлення входів, огородження лоджій та балконів.
У проекті передбачити використання дахового об’єму для влаштування мансардних поверхів (з можливим верхнім освітленням).
Гранична поверховість забудови – 5-6 поверхів (5-й, 6-й поверхи з квартирами у двох рівнях) відповідно до містобудівного обгрунтування та забезпечення нормативної тривалості інсоляції.
13. Вимоги до територій, будівель, споруд, що потрапляють у зону впливу об’єкта містобудування у разі реалізації наміру забудови – планувальне рішення проектованої забудови молодіжного житлового комплексу у складі 5-6-и поверхових житлових будинків (галерейного типу) на ділянці вирішити з дотриманням засад гармонійного проектування нової забудови.
14. Вимоги щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, необхідності розроблення і проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів (забезпечення нормативної тривалості інсоляції, природної освітленості, можливість організації зони санітарної охорони джерел водопостачання, санітарно-захисної зони підприємств, зони обмеження забудови радіоелектронних засобів, санітарного розриву і санітарно-охоронної смуги, рівень впливу хімічних, фізичних та біологічних чинників, забруднення атмосферного повітря, води і грунту тощо) на підставі висновку державної санітарно-епідеміологічної служби про можливість відведення земельної ділянки, одержаного замовником відповідно до вимог земельного законодавства – передбачити повний набір приміщень для громадських потреб відповідно до завдання на проектування. З метою дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог забезпечити нормативну тривалість інсоляції, природної освітленості як проектованих житлових будинків галерейного типу, так і існуючих прилеглих житлових будинків.
15. Вимоги щодо необхідності розроблення у складі проектної документації розділу “Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)“ – згідно з вимогами державних будівельних норм.
16. Вимоги щодо необхідності розроблення у складі проектної документації заходів у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки – згідно з вимогами державних будівельних норм (ДБН В.2.2.5-97 “Захисні споруди цивільної оборони“).
17. Перелік юридичних осіб (підприємств, установ, організацій), які повинні надати технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єкта містобудування, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту:
Водопостачання та водовідведення – ЛМКП Львівводоканал
Теплопостачання та газопостачання ВАТ Львівгаз
ЕлектропостачанняВАТ Львівобленерго
Телефонізація та радіофікація ВАТ Укртелеком
Зовнішнє освітлення – ЛКПЛьвівсвітло“.
Ці містобудівні умови і обмеження надані відповідно до розробленого субєктом підприємницької діяльності – фізичною особою Гнесем Ігорем Петровичем містобудівного обгрунтування розташування молодіжного житлового комплексу на вул.Роксоляни у м.Львові.
Містобудівні умови і обмеження чинні до завершення будівництва об’єкта, але не менше ніж 2 і не більше ніж 5 років.
Керуючий справами
виконкому М.Литвинюк

Віза:

Начальник управління
архітектури Ю.Криворучко