УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Розпорядження559


від 10/24/2019

Про проведення III Львівського безпекового форуму
Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів“, враховуючи звернення громадської організації “Інститут Просвіти“, зареєстроване у Львівській міській раді 17.10.2019 за № 2-31878-001, у межах функцій органу місцевого самоврядування, у зв’язку з проведенням з 30 жовтня по 1 листопада 2019 року у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29) IІІ Львівського безпекового форуму:


1. Визначити громадську організацію “Інститут Просвіти“ організатором проведення з 30 жовтня по 1 листопада 2019 року у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29) IІІ Львівського безпекового форуму.
2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення забезпечити у межах компетенції заходи безпеки та взаємодію служб, сил і засобів, які залучатимуться до забезпечення функціонування Центру ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29) з 30 жовтня по 1 листопада 2019 року під час підготовки та проведення IІІ Львівського безпекового форуму.
Відповідальний: начальник управління
з питань надзвичайних ситуацій та
цивільного захисту населення.
3. Організатору проведення IІІ Львівського безпекового форуму у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29) клопотати перед:
3.1. Департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації про забезпечення присутності необхідної кількості укомплектованих бригад швидкої медичної допомоги поруч з Центром ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29).
3.2. Головним управлінням Національної поліції у Львівській області про надання допомоги у дотриманні громадського порядку під час проведення IІІ Львівського безпекового форуму у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29).
3.3. Головним територіальним управлінням ДСНС України у Львівській області щодо організації постійного чергування сил і засобів рятувальних підрозділів біля місця проведення IІІ Львівського безпекового форуму для забезпечення своєчасної ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пожеж, інших небезпечних подій природного чи техногенного характеру.
4. Управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури забезпечити курсування автобусів за принципом перевезення типу “шатл-бас“ під час проведення IІІ Львівського безпекового форуму у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29).
             Відповідальний: начальник управління
             транспорту департаменту житлового
             господарства та інфраструктури.
5. Львівському комунальному підприємству “Муніципальна варта“ забезпечити дотримання громадського порядку під час проведення IІІ Львівського безпекового форуму у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29).
           Відповідальний: директор ЛКП
           Муніципальна варта“.
6. Сихівській районній адміністрації забезпечити:
6.1. Сприяння організатору у проведенні IІІ Львівського безпекового форуму у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29).
6.2. Впорядкування та прибирання території, на якій будуть проводитись заходи.
Відповідальний: голова Сихівської
           районної адміністрації.
7. Відповідальність за пожежну безпеку, стан технічного обладнання, збереження дорожнього та тротуарного покриття, фонтанів, ліхтарів, зелених насаджень, громадський порядок і безпеку громадян під час проведення та безпосередньо після завершення заходу покласти на організатора проведення IІІ Львівського безпекового форуму у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29).
8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань розвитку.                 А. Садовий