УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення733


від 09/13/2013

Про організацію та проведення різдвяного ярмарку на просп. Свободи та на пл. РинокВраховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Львівські Ярмарки“ від 29.08.2013 № 67 (зареєстроване у Львівській міській раді 29.08.2013 за № 2-17752), керуючись п. 8 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ухвалою міської ради від 21.04.2011 № 373 “Про затвердження Програми сприяння розвитку підприємництва у м. Львові на 2011-2013 роки“, відповідно до рішення виконавчого комітету від 14.09.2007 № 696 “Про додаткові заходи безпеки при проведенні культурно-розважальних заходів у м. Львові“, з метою підтримки розвитку підприємництва на території м. Львова та організації дозвілля мешканців і гостей міста у період різдвяних свят виконавчий комітет вирішив:
1. Організувати у м. Львові у період з 12 грудня 2013 року по 19 січня 2014 року різдвяний ярмарок на просп. Свободи (від Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької до пам’ятника Т. Шевченку) і на пл. Ринок відповідно до планів-схем (додатки 1, 2).
2. Визначити організатором різдвяного ярмарку товариство з обмеженою відповідальністю “Львівські Ярмарки“ з правом залучення підприємств та організацій різних форм власності з м. Львова та областей України (надалі – учасники різдвяного ярмарку) для здійснення торгівлі товарами різдвяного асортименту виключно вітчизняного виробника.
3. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю “Львівські Ярмарки“ облаштувати на просп. Свободи Льодовий будинок на період з 12 грудня 2013 року по 16 березня 2014 року.
4. Встановити режим роботи різдвяного ярмарку та Льодового будинку: у робочі дні – з 11.00 год. до 22.00 год., у святкові та вихідні дні – з 10.00 год. до 23.00 год.
5. Управлінню економіки департаменту економічної політики на час проведення заходу підготувати і видати організатору та учасникам різдвяного ярмарку погодження на здійснення одноразової торгівлі.
           Відповідальний: начальник
           управління економіки департаменту
           економічної політики.
6. Управлінню муніципальної дружини надати допомогу організатору різдвяного ярмарку у дотриманні громадського порядку і безпеки громадян під час проведення заходу.
           Відповідальний: начальник
           управління муніципальної дружини.
7. Організатору різдвяного ярмарку:
7.1. Клопотати перед Львівським міським управлінням ГУ МВС України у Львівській області про надання допомоги у дотриманні громадського порядку і безпеки громадян під час проведення заходу.
7.2. Укласти договори з:
7.2.1. Львівським комунальним підприємством, визначеним Галицькою районною адміністрацією, на прибирання території під час та після проведення різдвяного ярмарку.
7.2.2. Львівськими міськими електричними мережами відкритого акціонерного товариства “Львівобленерго“ на підключення торгових місць до електропостачання.
7.2.3. Управлінням комунальної власності департаменту економічної політики на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення площею 670 кв. м.
8. Організатору та учасникам різдвяного ярмарку:
8.1. Узгодити з СЕС Галицького району м. Львова асортимент продукції, яка буде реалізовуватися під час різдвяного ярмарку.
8.2. Забезпечити:
8.2.1. У встановлений термін монтування та демонтування торгових місць для проведення різдвяного ярмарку.
8.2.2. Здійснення торгівлі виключно з торгових наметів (без встановлення виносних столів).
8.2.3. Надання невідкладної медичної допомоги під час проведення заходу.
8.2.4. Встановлення двадцяти смітників з розрахунку не менше одного смітника на три торгові точки, а також двох контейнерів для сміття відповідно до планів-схем.
8.2.5. Встановлення трьох біотуалетів і одного туалету контейнерного типу та вказівників з зазначенням найближчих громадських вбиралень і вбиралень закладів ресторанного господарства у місцях проведення заходу.
8.2.6. Встановлення сцени та світлового, звукового обладнання для проведення розважальної програми.
8.2.7. Погодження сценарію розважальної програми з управлінням культури департаменту гуманітарної політики.
8.2.8. Щоденне технічне прибирання території після закінчення роботи різдвяного ярмарку.
8.3. Не створювати перешкод учасникам дорожнього руху через перекриття проїжджих частин вулиць, автомобільних доріг, тротуарів та узбіч.
8.4. Не перешкоджати руху транспорту (у тому числі громадського транспорту (електро- та автомобільного), транспорту спеціального призначення).
8.5. Здійснити перевірку присутніх на наявність у них скляної тари та інших предметів, які можуть спричинити шкоду життю і здоров’ю громадян, та вилучення цих предметів.
8.6. Не здійснювати торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом на пл. Ринок та обмежити реалізацію напоїв у скляній тарі під час проведення заходу.
8.7. Дотримуватись санітарно-гігієнічних норм, встановлених звукових норм, правил торгівлі та правил пожежної безпеки.
8.8. Розміщувати власну рекламну продукцію у спеціально відведених місцях та контролювати її розповсюдження відповідно до законодавства України і Правил благоустрою м. Львова.
9. Управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ інформувати про проведення різдвяного ярмарку у засобах масової інформації.
           Термін: з 01.11.2013 до 14.01.2014
           Відповідальний: начальник
           управління інформаційної політики
           та зовнішніх відносин департаменту
           “Адміністрація міського голови“.
10. Відповідальність за пожежну безпеку, стан технічного обладнання, збереження дорожнього та тротуарного покриття, фонтанів, ліхтарів, зелених насаджень, громадський порядок і безпеку громадян під час проведення заходу покласти на організатора різдвяного ярмарку.
11. Галицькій районній адміністрації у разі виявлення пошкодження дорожнього та тротуарного покриття, фонтанів, ліхтарів, зелених насаджень скласти акт для відшкодування організатором різдвяного ярмарку завданих збитків.
           Відповідальний: голова Галицької
           районної адміністрації.
12. При невиконанні вимог, вказаних у цьому рішенні, за окремим дорученням керуючого справами виконкому проведення заходу може бути припинено.
13. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту економічної політики та директора Львівського комунального підприємства “Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012“.
Львівський міський голова А. СадовийДодаток 1.doc Додаток 2.doc