УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення81


від 02/18/2008

Про затвердження Положення про щомісячну виплату сім’ям, у яких народилося одночасно троє і більше дітей

Зміни
згідно з рішеннями виконкому 147-2012; 602-2015; 139-2016; 864-2017
документ: Database 'Документи ЛМР', View '1.Головний\Не опубліковані', Document 'Про затвердження форми заяви про призначення (надання) усіх видів до■ Database 'Документи ЛМР', View '1.Головний\Не опубліковані', Document 'Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.02.2008 № 81' Database 'Документи ЛМР', View 'Рішення', Document 'Про внесення змін до рішень виконавчого комітету від 05.04.2002 № 162, від 3' Database 'Документи ЛМР', View 'Рішення', Document 'Про внесення змін до рішень виконавчого комітету від 18.02.2008 № 81, від 18.'


   Відповідно до підпункту 14.8 ухвали міської ради від 10.01.2008р. № 1496 “Про міський бюджет м.Львова на 2008 рік“, керуючись ст.ст.34, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою забезпечення соціального захисту сімей, у яких народилося одночасно троє і більше дітей, виконавчий комітет вирішив:
   1. Надавати щомісячну виплату у розмірі 500 грн. сім’ям, у яких народилося одночасно троє і більше дітей до досягнення ними дворічного віку.
   2. Затвердити Положення про щомісячну виплату сім’ям, у яких народилося одночасно троє і більше дітей (додається).
   3. Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики спільно з управлінням фінансів департаменту фінансової політики здійснювати виплату в межах коштів, передбачених у міському бюджеті м.Львова на відповідний бюджетний рік за КФК 090412 “Інші видатки на соціальний захист населення“.
            Відповідальний: начальник управління
            соціального захисту департаменту
            гуманітарної політики.
   4. Відділам соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики вести облік осіб, які мають право на щомісячну виплату, визначену у пункті 1.
            Відповідальні: начальники відділів
            соціального захисту управління
            соціального захисту департаменту
            гуманітарної політики.
   5. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.
              Відповідальний: директор департаменту
              “Адміністрація міського голови“.
   6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
   Міський голова А.Садовий                        Додаток

                    Затверджено
                  рішенням виконкому
                від ___________ № _____

   ПОЛОЖЕННЯ
   про щомісячну виплату сім’ям, у яких народилося
   одночасно троє і більше дітей


   1. Це Положення розроблене відповідно до ухвали міської ради від 19.10.2006р. № 219 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.
   2. Положення визначає умови призначення щомісячної виплати (надалі – виплата) сім’ям, у яких народилося одночасно троє і більше дітей до досягнення ними дворічного віку.
   3. Право на виплату має сім’я, яка одночасно відповідає таким умовам:
   3.1 на вихованні є троє і більше одночасно народжених дітей;
   3.2 мати, батько (усиновитель, опікун) дітей зареєстрована(ий) у м.Львові;
   3.3 отримують у відповідному відділі соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики на цих дітей державну допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно до чинного законодавства (надалі – допомога).
   4. Сім’я має право відмовитися від виплати, повідомивши про це відповідний відділ соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики письмовою заявою із зазначенням дати припинення.
   5. Виплата призначається відповідним відділом соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики за місцем призначення допомоги без подання додаткових документів та оформляється протоколом, який зберігається в особовій справі отримувача допомоги.
   6. Про призначення виплати отримувач допомоги повідомляється письмово у термін до 10 календарних днів з моменту оформлення протоколу.
   7. Виплата встановлюється у розмірі 500 грн. на період призначення допомоги, але не довше як по день досягнення дітьми дворічного віку включно, і виплачується у грошовій формі щомісяця на особові рахунки заявників, відкриті в установах уповноважених банків, або через поштові відділення.
   8. У разі припинення виплати допомоги одночасно припиняється зазначена виплата.
   9. Поновлення виплати здійснюється з дня звернення на підставі заяви отримувача допомоги.
   10. Номери особових рахунків складаються з шестизначного числа, перша цифра якого 9.
   11. Щомісячна виплата здійснюється планово-фінансовим відділом управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м.Львова на відповідний бюджетний рік за КФК 090412 “Інші видатки на соціальний захист населення“.
   Керуючий справами
   виконкому М.Литвинюк

   Віза:

   Начальник управління
   соціального захисту Н.Федорович