УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Розпорядження635


від 11/10/2017

Про відзначення одноразовою премією Львівської міської ради найкращих представників обдарованої молоді у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова



З метою реалізації Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова, затвердженої ухвалою міської ради від 18.05.2017 № 1986, за вагомі успіхи у навчанні та науковій діяльності:
1. Відзначити одноразовою премією Львівської міської ради найкращих представників обдарованої молоді у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова у розмірі 10000 грн. кожному згідно з додатком.
2. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики забезпечити виплату одноразової премії зі сплатою податків та зборів згідно з вимогами законодавства України, відповідно до пункту 1 за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2017 рік за КПКВ 1011220 Інші освітні програми“.
Відповідальний: начальник управління
освіти департаменту гуманітарної
політики.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.




А. Садовий




Додаток
до розпорядження Львівського
міського голови
від 10.11.2017 № 635


СПИСОК
найкращих представників обдарованої молоді, які відзначаються
одноразовою премією Львівської міської ради у рамках Програми
підтримки обдарованої молоді м. Львова


1. Андрусів Гордій Орестович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
2. Блавт Катерина-Марія Володимирівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
3. Варнаков Максим Михайлович – учень навчально-виховного комплексу Школа-гімназія Сихівська
4. Галамай Яна Станіславівна – учениця навчально-виховного комплексуШкола-гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких
5. Грицак Богдан Степанович – випускник Львівської лінгвістичної гімназії
6. Гуцул Оксана Анатоліївна – учениця Львівської української гуманітарної гімназії ім. Олени Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови
7. Дубенська Лідія Віталіївна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
8. Дуглер Лія Ігорівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
9. Журавель Олександра Романівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
10. Коваль Дарина Василівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
11. Козяк Галина Вадимівна учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
12. Коцан Олена Степанівна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
13. Кузик Олег Володимирович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
14. Кузнєцов Анатолій В’ячеславович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
15. Леньо Соломія Андріївна – учениця Львівського навчально-виховного комплексуШкола І ступеня – гімназія
16. Лівочка Анастасія Павлівна – випускниця навчально-виховного комплексуШкола комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей
17. Паляниця Христина Богданівна учениця Львівської академічної гімназії при Національному університетіЛьвівська політехніка
18. Папка Віталій Олегович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
19. Пасічник Михайло Ростиславович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
20. Патана Данило Анатолійович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
21. Проць Ольга-Роксолана Василівна – випускниця Львівської гімназії Престиж з поглибленим вивченням іноземних мов
22. Романус Ярослав Ігорович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
23. Сагайдак Данило Романович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
24. Свириденко Марія Сергіївна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
25. Сех Тарас Володимирович – випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
26. Слюзар Катерина Андріївна – учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
27. Фединяк Володимир Романович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
28. Фортуна Назарій Павлович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
29. Хабурський Устим Михайлович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка
30. Янчак Артем Ігорович – учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.


Керуючий справами виконкому М. Литвинюк


Віза:

В. о. начальника управління
освіти З. Довганик