УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення604


від 06/27/2019

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ “КСФ Груп“ багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем на вул. Угорській, 14
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “КСФ Груп“ від 14.06.2019 (зареєстроване у Львівській міській раді 14.06.2019 за № 2-18458/АП-2401), містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем на вул. Угорській, 14, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру від 07.03.2018 № НВ-4606623862018, інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна від 24.06.2019 № 171441804, договір оренди землі, зареєстрований у Львівській міській раді 21.06.2018 за № С-4555, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет вирішив:


1. Затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво товариством з обмеженою відповідальністю “КСФ Груп“ багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем на вул. Угорській, 14 (додаються).
2. Товариству з обмеженою відповідальністю КСФ Груп“:
2.1. Отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта.
2.2. Розробити у спеціалізованій проектній організації або архітектора, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт, робочий проект та провести його експертизу згідно з законодавством України.
2.3. Розробити паспорт кольорового опорядження фасаду та погодити його у встановленому законом порядку.
2.4. Звернутися в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові для отримання дозвільних документів, які дають право на початок виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування.В. о. Львівського міського голови Г. ВаськівДодаток

Затверджено
рішенням виконкому
від 27.06.2019 № 604

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ
ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ ОБ’ЄКТА БУДІВНИЦТВА
на будівництво багатоквартирного житлового будинку
з вбудованими нежитловими приміщеннями
та підземним гаражем на вул. Угорській, 14

1. Загальні дані

1.1. Вид будівництва, адреса або місцезнаходження земельної ділянки – нове будівництво на вул. Угорській, 14.
1.2. Інформація про замовникатовариство з обмеженою відповідальністю “КСФ Груп, Львівська область, м. Новий Розділ, вул. Гірнича, 2.
1.3. Відповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки містобудівній документації на місцевому рівні – цільове призначення земельної ділянки площею 0,6618 га (кадастровий номер 4610136800:01:010:0091) – 02.10 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з обєктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури;
категорія земель – землі житлової та громадської забудови;
вид використання – для будівництва та обслуговування обєктів ділового, обслуговуючого та комерційного призначення з житловими одиницями у верхніх поверхах відповідно до витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
Функціональне призначення земельної ділянки – земельна ділянка знаходиться у зоні Ж-3 – зона багатоквартирної житлової забудови та частково у зоні Г-3-1 – зона дитячих дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл відповідно до детального плану території, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 06.12.2017 № 1110 “Про затвердження внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО “Полярон“ на вул. Угорській та ЗАТ “Львівторгбуд“ на вул. Тернопільській)“.
2. Містобудівні умови та обмеження

2.1. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах34,50 м (від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивної частини будівлі). При необхідності граничну висоту будівель узгодити з Державним підприємством “Міжнародний аеропорт “Львів“ імені Данила Галицького.
2.2. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 33,00 %.
2.3. Максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону) – 527 люд./га
2.4. Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній, ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд – об’єкт (будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем на вул. Угорській, 14) запроектувати з дотриманням діючих будівельних норм у межах відведеної земельної ділянки (кадастровий номер 4610136800:01:010:0091). Відстань від об’єкта проектування: 2,60 м - 3,10 м – на півночі до червоних ліній вул. Угорської; 7,30 м – на схід; 0,9 м - 3,1 м – на південь з блокуванням до існуючих будинків та споруд по стіні будинку, який будується (блокується) на заході, до 5-ти поверхової громадської будівлі 19,70 м.
2.5. Планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару, в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду, прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони)проектування здійснювати відповідно до діючих будівельних норм.
Обєкт знаходиться у зоні регулювання забудови.
2.6. Охоронювані зони об’єктів транспорту, зв’язку, інженерних комунікацій, відстані від об’єкта, що проектується, до існуючих інженерних мереж – відповідно до діючих будівельних норм.
При необхідності передбачити винесення існуючих мереж на нормативну відстань з зони будівництва.
Керуючий справами
виконкому М. Литвинюк


Віза:

Начальник управління
архітектури та урбаністики Ю. Чаплінський