УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення656


від 07/30/2021

Про збереження характеру історичного кварталу “Професорська колонія“ у Личаківському районі м. Львова
Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, “Про охорону культурної спадщини“, враховуючи наміри АТ “Укрзалізниця“ з продажу майна на вул. І. Вільде, вул. Чумацькій, вул. П. Ніщинського та цінність сформованого кварталу історичної забудови, з метою збереження цінної архітектурної спадщини та озеленення території виконавчий комітет вирішив:


1. Наголосити АТ Укрзалізниця при реалізації намірів щодо продажу майна на вул. І. Вільде, вул. Чумацькій, вул. П. Ніщинського на необхідності:
1.1. Збереження цінних історичних будівель, їхніх елементів, планувальних та образних характеристик за адресою: вул. І. Вільде, 37 та вул. І. Вільде, 39 у м. Львові.
1.2. Збереження цінних зелених насаджень.
1.3. Можливості трасування пішохідних зв’язків з територією Регіонального ландшафтного парку Знесіння“.
2. АТ Укрзалізницяпри проведенні аукціону проінформувати потенційних інвесторів про необхідність дотримання вимог щодо збереження і реставрації при реалізації намірів щодо продажу майна на вул. І. Вільде, вул. Чумацькій, вул. П. Ніщинського, зазначених у пункті 1 цього рішення, у процесі подальшого використання цієї території.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування.Львівський міський голова А. Садовий