УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення242


від 03/07/2018

Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі “Поводження з відходами“, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми дофінансування відповідних проектівКеруючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.02.2018 № 162 “Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2018 рік“, ухвали міської ради від 04.02.2016 № 130 “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“, на підставі протоколу засідання конкурсної комісії з визначення кращих соціально-культурних проектів у галузі “Поводження з відходами“ від 18.01.2018 виконавчий комітет вирішив:
1. Затвердити перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі “Поводження з відходами“, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми дофінансування відповідних проектів згідно з додатком.
2. Департаменту з питань поводження з відходами:
2.1. Укласти договори з громадськими організаціями на реалізацію соціально-культурних проектів у галузі “Поводження з відходами“.
           Термін: до 30.04.2018
2.2. Забезпечити фінансування соціально-культурних проектів у галузі “Поводження з відходами“ відповідно до затвердженого розміру фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова та укладених договорів з громадськими організаціями на реалізацію проектів.
2.3. Забезпечити оцінювання соціально-культурних проектів у галузі “Поводження з відходами“ відповідно до форми оцінювання ефективності реалізації проекту (заходу) за кошти міського бюджету м. Львова, затвердженої ухвалою міської ради від 04.02.2016 № 130.
2.4. Результати оцінювання проектів оприлюднити на веб-сторінці Львівської міської ради.
           Термін: до 31.01.2019
           Відповідальний: директор департаменту
           з питань поводження з відходами.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.В. о. Львівського міського голови Г. ВаськівДодаток

Затверджено
рішенням виконкому
від 07.03.2018 № 242


ПЕРЕЛІК
соціально-культурних проектів громадських організацій
у галузі “Поводження з відходами“, яким надається
фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету
м. Львова, та суми дофінансування відповідних проектів


№№
з/п
Назва проекту *
Назва організації
Сума
дофінансування проекту (грн.)
1.
“Починай сортувати зі школи“
Громадська організація “Аналітичний центр
“За ЕКОрозвиток“
40 000
2.
Кампанія Корок життя“
Громадська організація
“Асоціація рідкісного захворювання України – Легенева гіпертензія“
40 000
Всього:
80 000
  * Назви соціально-культурних проектів подані згідно з пропозиціями громадських організацій.
  Керуючий справами виконкому М. Литвинюк

  Віза:
   В. о. директора департаменту
   з питань поводження з відходами С. Сало