УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення1036


від 09/21/2018

Про уповноваження інспекторів з паркування управління безпеки міста Львівської міської ради розглядати справи про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобівЗ метою забезпечення вимог Конституції України, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет вирішив:
1. Уповноважити інспекторів з паркування управління безпеки міста Львівської міської ради з 27 вересня 2018 року здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою і третьою статті 122 (у частині порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів у межах відповідного населеного пункту, зафіксоване у режимі фотозйомки (відеозапису), частинами першою і другою статті 1521 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та проводити тимчасове затримання транспортних засобів відповідно до порядку тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.
2. Департаменту Адміністрація міського голови оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.
Відповідальний: директор департаменту
Адміністрація міського голови“.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.Львівський міський голова А. Садовий