УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення1183


від 12/22/2017

Про затвердження детального плану території у районі вул. СтрийськоїКеруючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, враховуючи матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Стрийської у м. Львові, протокол засідання № 19 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради від 11.12.2017, ухвалу міської ради від 18.09.2014 № 3840 “Про затвердження містобудівної документації “План зонування території міста Львова: Франківський та Сихівський райони“, виконавчий комітет вирішив:
1. Затвердити детальний план території у районі вул. Стрийської у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території.
2. Департаменту містобудування здійснювати надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування, відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до містобудівної документації: затвердженого детального плану території у районі вул. Стрийської та проектів землеустрою щодо впорядкування території.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
3. Управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування на підставі затвердженого детального плану території передбачити фінансування з розроблення проектів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб з метою затвердження у встановленому порядку.
Відповідальний: начальник управління
земельних ресурсів департаменту
містобудування.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування.Львівський міський голова А. Садовий