УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення140


від 02/16/2018

Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі “Інформаційні технології та інновації“, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектівКеруючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ухвалами міської ради від від 16.11.2017 № 2585 “Про міський бюджет м. Львова на 2018 рік“ і від 04.02.2016 № 130 “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“, розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з визначення кращих соціально-культурних проектів у галузі “Інформаційні технології та інновації“ від 23.01.2018, виконавчий комітет вирішив:
1. Затвердити перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі “Інформаційні технології та інновації“, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів згідно з додатком.
2. Департаменту розвитку:
2.1. Укласти договори з громадськими організаціями на реалізацію проектів у галузі “Інформаційні технології та інновації“.
Термін: до 30.04.2018
2.2. Забезпечити фінансування соціально-культурних проектів у галузі “Інформаційні технології та інновації“ відповідно до затвердженого розміру фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова та укладених договорів з громадськими організаціями на реалізацію проектів.
2.3. Забезпечити оцінювання проектів у галузі “Інформаційні технології та інновації“ відповідно до форми оцінювання ефективності реалізації проекту (заходу) за кошти міського бюджету м. Львова, затвердженого ухвалою міської ради від 04.02.2016 № 130.
2.4. Результати оцінювання проектів оприлюднити на веб-сторінці Львівської міської ради.
Термін: до 31.01.2019
Відповідальний: директор департаменту
розвитку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань розвитку.Львівський міський голова А. СадовийДодаток

Затверджено
рішенням виконкому
від 16.02.2018 № 140

ПЕРЕЛІК
соціально-культурних проектів громадських організацій у

галузі “Інформаційні технології та інновації“, яким надається
фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету
м. Львова, та суми співфінансування відповідних проектів

з/п
Назва проекту *
Назва
організації
Сума
співфінан-

сування
проекту (грн.)
1.
“Inclusive IT – дистанційна освіта з ІТ для осіб з інвалідністю“
Львівська міська
молодіжна громадська
організація “Інститут українських студій“
91 570,00
2.
“Компютерна грамотність
для людей старшого віку
м. Львова з числа місцевого населення та вимушено переміщених осіб“
Громадська організація “Промінь змін“
50 000,00
Всього:
-
141 570,00

* Назви соціально-культурних проектів подані згідно з пропозиціями громадських організацій.
Керуючий справами
виконкому М. Литвинюк

Віза:

Начальник управління

інформаційних технологій М. Романяк