УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Розпорядження518


від 09/17/98

Про відзначення кращих громадян і організацій з нагоди святкування “Дня міста Львова“



За активну життєву позицію та особистий внесок у розвиток міста, згідно з поданнями підприємств, установ та організацій:
1. Затвердити список нагороджених у номінаціях “Шануймо кращих“ (додається).
2. Департаменту гуманітарної та соціальної політики забезпечити грамоти та дипломи для нагородження переможців у номінаціях “Шануймо кращих“.
Відповідальний: директор департаменту гуманітарної та соціальної політики.
3. Департаменту економічної політики та ресурсів забезпечити цінні подарунки для нагородження переможців у номінаціях “Шануймо кращих“.
Відповідальний: директор департаменту
економічної політики та ресурсів.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на директора департаменту гуманітарної та соціальної політики.


Міський голова В.Куйбіда



Додаток
Затверджено
розпорядженням міського голови
від _____________ № _____

CПИСОК
нагороджених у номінаціях “Шануймо кращих“

Назва номінації Переможець

1. “Почесний громадянин“ — Роберт ГОТЦ, патер, доктор теології, директор допомогової організації “Допомога для Західної України“;
2. “Львів’янка року“ — Лариса КРУШЕЛЬНИЦЬКА, директор Бібліотеки ім.В.Стефаника АН України;
3. “Львів’янин року“ — Мирослав СКОРИК, професор, голова Львівської організації Спілки композиторів України;
4. “Львівському роду нема

переводу“ — родина СТАРОСОЛЬСЬКИХ;
5. “Науковець“ — Богданна ГРИНИК, Олег ШАБЛІЙ Валерій ДАНИЛЕЙЧЕНКО, Борис БІЛИНСЬКИЙ;
6. “Музикант“ — Йожеф ЄРМІНЬ;
7. “Галерея“ — “Гердан“ (директор Юрій БОЙКО);
8. “Художник“ — Микола БІДНЯК, професор Львівської академії мистецтв, член Спілки художників України, лауреат Державної премії України ім.Т.Шевченка;
9. “Видавництво“ — “Каменяр“ (директор Дмитро САПІГА);
10. “Поет“ — Віктор НЕБОРАК;
11. “Театральний діяч“ — Богдан КОЗАК, народний артист України, член-кореспондент Академії мистецтв України, професор, актор Львівського державного академічного українського драматичного театру
ім.М.Заньковецької;
12. “Виставка року“ — “Розп’яття“, Львівська галерея мистецтв (директор Борис ВОЗНИЦЬКИЙ, заслужений працівник культури, лауреат Державної премії України ім.Т.Шевченка);
13. “Краща книга

видавництва“ — “Буквар“ видавництва “Світ“ (автори Д.ЛУЦИК, М.ПРОЦЬ, А.САВШАК, художнє оформлення Вікторії КОВАЛЬЧУК);
14. “Школа“ — Львівська середня школа №88 (директор Галина ХОМИН);
15. “Переможець літературної премії “Первоцвіт“ Львівської міської ради для школярів за 1998 рік“ — Олеся КОГУТИЧ, учениця 11 класу СШ № 82;
16. “Бібліотекар“ — Валентина МАРТИНОВА, заступник директора Централізованої бібліотечної системи для дітей;
17. “Краща естрадна група“ — “Піккардійська терція“ (менеджер Роман КЛИМОВСЬКИЙ);
18. “Краща молодіжна

рок-група“ — “Мертвий півень“ (керівник Роман ЧАЙКА);
19. “Молодіжна організація“ — Львівська філія Української студентської спілки (голова Олександр НЕМЧИНОВ);
20. “За впорядкування міста“— власник кафетерію “Кастелларі“ Володимир КАШИЦЬКИЙ;
21. “Кращий виставковий

салон“ — Палац мистецтв (директор Роман НАКОНЕЧНИЙ);
22. “Армія— народу“ — Іван АНОХІН, полковник, військовий комендант Львівського гарнізону;
— Микола ДУРАЧ, полковник медичної служби, начальник урологічного відділення 1120 військового госпіталю Західного оперативного командування, заслужений лікар України;
— Анатолій КАЛАШНІКОВ, генерал- лейтенант, перший заступник командуючого Західного оперативного командування Збройних Сил України;
23. “Міліціонер“ — Віктор ПАНТЮШЕВ, полковник, заступник начальника ЛМУ УМВСУ у Львівській області;
24. “Пожежник“ — Станіслав БАЛАГУТА, старший лейтенант внутрішньої служби, начальник караулу СДПЧ-1;
25. “Поштове відділення“ — 16-те відділення зв’язку Львівського поштамту ОППЗ “Львівпошта“ (начальник відділення Любов ПАКУШ);
26. “Медсестра“ — Зузанна ХОМ’ЯК, медсестра діагностичного відділу міської дитячої клінічної лікарні;
27. “Господарник року“ — Андрій ТАВПАШ, президент ЗАТ “Світоч“;
28. “За постійну матеріальну підтримку мистецьких проектів у Львові“ — Степан ГУРА, президент ради директорів, голова правління ВАТ фірма “Колос“;
29. “Кращий район міста“ — Личаківський район (голова Личаківської районної адміністрації Мирослав СЕНИК);
30. “Краща вулиця“ — вул.Любінська, Залізничний район (в.о. голови Залізничної районної ’ адміністрації Василь ЦЯПКА);
31. “Зразковий під’їзд“ — вул.Масарика, 14, Шевченківський район (ЖЕК №407, двірник Ірина ДАНЬО);
32. “ЖЕК“ — ЖЕК-201 (вул.Коновальця, 27, начальник Анастасія РИБАК, депутат міської ради);
33. “Двірник“ — Оксана СЮСЬКО (двірник ЖЕК-206);
34. “Водій маршрутного

таксі“ — Ігор ЛЕСІВ (маршрут №70);
35. “Водій трамваю“ — Ганна ЛАЗАРЯН (маршрут №2);
36. “Водій тролейбуса“ — Іван НАКОНЕЧНИЙ (маршрут №5);
37. “Водій автобуса“ — Григорій БЕРЕЖАНСЬКИЙ (маршрут №1);
38. “Кращий відреставрований

будинок“ — банк “Львів“ (ріг вулиць Руська— Сербська.
Замовник: акціонерно-комерційний банк “Львів“, директор Ярослава КИРИЛЮК; підрядник— ОПБО
“Львівміськбуд“, генеральний директор Петро ХАБА);
39. “Спортсмен“ — Михайло СЛІВІНСЬКИЙ, дворазовий срібний призер олімпіад, трикратний чемпіон світу з веслування;
40. “Підприємство“ — ВАТ “Львівський хлібокомбінат“ (голова правління Володимир КРАЄВСЬКИЙ);
41. “За впорядкування

території ринку“ — ТзОВ “Краківський ринок“ (директор Володимир КОЖАН);
42. “Спонсор“ — ЗАТ “Ензим“ (президент Орест ВОВК);
43. “Доброчинець“ — Державне підприємство магістральних нафтопроводів “Дружба“ (генеральний директор Любомир БУНЯК).


Керуючий справами
виконкому І.Парасюк

Віза:
Директор департаменту
гуманітарної та соціальної
політики Г.Стасюк