УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення737


від 08/18/2017

Про затвердження внесення змін до детального плану житлового району “Під Голоском“Визнано нечинним - згідно з постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду
від 28 жовтня 2019 року № 857/10328/19


документ:

Керуючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, враховуючи матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану території житлового району “Під Голоском“ у м. Львові, протокол засідання № 10 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради від 28.07.2017, ухвалу міської ради від 21.05.2015 № 4657 “Про затвердження містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“ виконавчий комітет вирішив:


1. Затвердити внесення змін до детального плану житлового району “Під Голоском“ у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі, схемою функціонального зонування території (з внесенням змін до плану зонування Шевченківського району) з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території.
2. Департаменту містобудування здійснювати надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування, відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до містобудівної документації: затверджених змін до детального плану житлового району “Під Голоском“ (Шевченківський район) та проектів землеустрою щодо впорядкування території.
           Відповідальний: директор департаменту
           містобудування.
3. Управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування на підставі затвердженого детального плану території передбачити фінансування з розроблення проектів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб з метою затвердження у встановленому порядку.
           Відповідальний: начальник управління
           земельних ресурсів департаменту
           містобудування.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування.В. о. Львівського міського голови Г. Васьків