УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення1311


від 12/09/2005

Про затвердження меж історичного ареалу та зони регулювання забудови міста Львова
Керуючись п.2, п.3 ст.6, р.VI ст.32 Закону України “Про охорону культурної спадщини“, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 318 “Про затвердження порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць“ виконавчий комітет вирішив:


1. Затвердити опрацьовані інститутом “Укрзахідпроектреставрація“ на замовлення управління охорони історичного середовища межі історичного ареалу та зону регулювання забудови м.Львова (додатки 1,2).
2. Вважати таким, що втрало чинність рішення виконавчого комітету від 19.12.2003р. № 1090 “Про приведення у відповідність із міжнародними зобов'язаннями меж та режимів історичної забудови м.Львова“ .
3. Проектну документацію на будівництво, реконструкцію будівель і споруд у межах історичного ареалу виготовляти на підставі опрацьованого і погодженого у встановленому порядку історико-архітектурного містобудівного обгрунтування.
4. Нове будівництво в історичному ареалі проводити згідно з вимогами до ведення будівництва у межах історичного ареалу (п.V історико-архітектурного опорного плану, опрацьованого інститутом “Укрзахідпроектреставрація“).
5. Затверджені межі історичного ареалу та зони регулювання забудови врахувати при опрацюванні генерального плану міста Львова.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління охорони історичного середовища.
Секретар ради,
в.о. міського голови З.СірикДодаток 1.jpg Додаток 2.jpg