УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення927


від 11/06/2009

Про затвердження містобудівного обгрунтування та містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво ТзОВ “Водолій-К“ готельно-спортивного, торгового комплексу з об’єктами громадського харчування і підземним паркінгом на вул.Пороховій, 20Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Водолій-К“ від 21.10.2009 № 5-11564, коригування містобудівного обгрунтування розміщення спортивно-готельного, торгового комплексу з об’єктами громадського харчування і підземним паркінгом на вул.Пороховій, 20 у м.Львові, беручи до уваги договір оренди землі від 22.07.2008 № Ф-1048 (терміном на 10 років, для розміщення спортивно-готельного торгового комплексу з об’єктами громадського харчування і підземним паркінгом), протокол громадських слухань від 24.04.2008 проекту будівництва спортивно-готельного, торгового комплексу з об’єктами громадського харчування та підземним паркінгом на вул.Пороховій, 20 у м.Львові, висновки управління архітектури департаменту містобудування від 08.05.2008 № 5-4282/2401 і від 14.10.2009 № 2-11489/2401, головного державного санітарного лікаря м.Львова від 28.03.2005 № 625/01 і від 23.04.2008 № 949/01, Франківського РВ м.Львова Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Львівській області від 08.04.2008 № 8/456, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області від 03.04.2008 № 11-10240 та висновок комплексної державної експертизи філії ДП “Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба Державної будівельної експертизи“ у Львівській області “Львівдержбудекспертиза“ від 06.10.2009 № 14-01159-09, керуючись ст.24 Закону України “Про планування і забудову територій“ та ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет вирішив:
1. Затвердити містобудівне обгрунтування та містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на проектування та будівництво товариством з обмеженою відповідальністю “Водолій-К“ готельно-спортивного, торгового комплексу з об’єктами громадського харчування і підземним паркінгом на вул.Пороховій, 20 (містобудівні умови і обмеження додаються).
2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Водолій-К“:
2.1. Розробити у ліцензованій проектній організації робочий проект та погодити його у департаменті містобудування.
2.2. Укласти договір про пайову участь відповідно до вимог ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697 “Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників, забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Львова“ (зі змінами).
2.3. Отримати в інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області дозвіл на виконання будівельних робіт.
2.4. Після завершення будівництва готельно-спортивного, торгового комплексу з об’єктами громадського харчування і підземним паркінгом та виконання робіт з благоустрою здійснити виконавче знімання території, матеріали зйомки передати у департамент містобудування.
2.5. Оформити у встановленому порядку в інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області документи для прийняття об’єктів в експлуатацію.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Перший заступник
міського голови О.Синютка

                     Додаток
                 Затверджено
рішенням виконкому
від 06.11.2009 № 927

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ І ОБМЕЖЕННЯ
забудови земельної ділянки на проектування та будівництво
товариством з обмеженою відповідальністю “Водолій-К“ готельно-спортивного, торгового комплексу з об’єктами громадського харчування і підземним паркінгом на вул.Пороховій, 20


1. Вид об’єкта містобудування – проектування та будівництво товариством з обмеженою відповідальністю “Водолій-К“ готельно-спортивного, торгового комплексу з об’єктами громадського харчування і підземним паркінгом на вул.Пороховій, 20.
2. Площа земельної ділянки – 1,4901 га, у тому числі у межах червоних ліній – 0,1809 га.
3. Граничний відсоток забудови земельної ділянки – 60 %.
4. Гранична щільність забудови земельної ділянкидля цього обєкта не встановлюється.
5. Гранична висота будівлі/споруди – 60,00 м.
6. Мінімальні відступи будівлі/споруди від меж земельної ділянки, метрів: фронтальної – по червоних лініях вулиці, тильної – 1,00 м і бокових – згідно з побутовими розривами. Проектований комплекс запроектувати у межах земельної ділянки з дотриманням вимог ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень“.
7. Мінімальні відступи будівлі/споруди від червоних ліній – проектовану споруду розмістити поза межами червоних ліній вул.Любінської, вул.Т.Копистинського та проектованої вулиці.
8. Мінімальні відступи будівлі/споруди від суміжних будівель/споруд – 9,00 м від гаражів та 20,00 м від суміжного кварталу малоповерхової житлової забудови.
9. Інші планувальні обмеження – за вимогами державних будівельних норм.
10. Вимоги до організації під’їздів до будівлі/споруди, пішохідних переходів, місць паркування транспортних засобів – транспортний доступ до проектованого об’єкта запроектувати з вул.Т.Копистинського та з вул.Любінської. Проектом передбачити влаштування гостьових автостоянок у межах цієї земельної ділянки.
11. Вимоги до орієнтації в’їздів (входів), вантажопотоків, місць паркування тощо – для об’єктів масового відвідування відносно елементів планувальної структури – проектом передбачити влаштування гостьової автостоянки відповідно до вимог ДБН 360-92** (зі змінами і доповненнями). Розробити схему організації руху автотранспорту та пішоходів відповідно до вимог відділу Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території м.Львова та автомобільно-технічної інспекції ГУМВСУ у Львівській області, передбачити основний в’їзд і виїзд на територію з вул.Т.Копистинського та з вул.Любінської.
12. Особливі умови (за наявності відповідних рішень органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади – з посиланням на дату і номер документа) щодо:
благоустрою та озеленення земельної ділянки – розробити комплексний благоустрій території з врахуванням вимог ухвали міської ради від 26.10.2000 № 816 “Про “Правила благоустрою і утримання території м.Львова“. Для замощення пішохідних доріжок застосувати фігурні елементи мощення, ширину доріжок приймати не менше 1,2 м. Передбачити влаштування газонів та посадку декоративних порід дерев та кущів, влаштування зовнішнього освітлення. Розробити вертикальне планування території з відводом поверхневих вод у дощову каналізацію. Передбачити нормативне розміщення гостьової автостоянки відповідно до вимог ДБН 360-92** (зі змінами та доповненнями);
малих архітектурних форм – відповідно до завдання на проектування;
елементів зовнішньої реклами – проект реклами та світлового оформлення готельно-спортивного, торгового комплексу з об’єктами громадського харчування і підземним паркінгом розробити та погодити у встановленому законодавством порядку, відповідно до рішення виконавчого комітету від 19.11.2004 № 1173 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у м.Львові“;
використання підземного простору, підвалу, цокольного поверху, першого поверху – відповідно до завдання на проектування;
розташування та використання вбудовано-прибудованих приміщень – відповідно до завдання на проектування;
опорядження будівлі/споруди (колір та матеріал фасаду тощо) – паспорт кольорового опорядження фасаду виконати у трьох примірниках;
можливості зміни функціонального призначення об’єкта: відомості про історико-культурну та архітектурну цінність об’єкта, умови зміни його окремих елементів чи об’ємно-планувального та/або об’ємно-просторового рішення в цілому – при намірі провести реконструкцію, реставрацію, розширення, технічне переоснащення об’єктів виробничого призначення, капітальний ремонт будівлі/споруди – відповідно до завдання на проектування.
13. Вимоги до територій, будівель, споруд, що потрапляють у зону впливу об’єкта містобудування у разі реалізації наміру забудови – планувальне рішення проектованої забудови на ділянці вирішити з дотриманням засад гармонійного проектування нової забудови.
14. Вимоги щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, необхідності розроблення і проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів (забезпечення нормативної тривалості інсоляції, природної освітленості, можливість організації зони санітарної охорони джерел водопостачання, санітарно-захисної зони підприємств, зони обмеження забудови радіоелектронних засобів, санітарного розриву і санітарно-охоронної смуги, рівень впливу хімічних, фізичних та біологічних чинників, забруднення атмосферного повітря, води і грунту тощо) на підставі висновку державної санітарно-епідеміологічної служби про можливість відведення земельної ділянки, одержаного замовником відповідно до вимог земельного законодавства – передбачити повний набір приміщень для громадських потреб відповідно до завдання на проектування.
15. Вимоги щодо необхідності розроблення у складі проектної документації розділу “Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)“ – згідно з вимогами державних будівельних норм.
16. Вимоги щодо необхідності розроблення у складі проектної документації заходів у сфері цивільного захисту та техногенної безпекизгідно з вимогами державних будівельних норм.
17. Перелік юридичних осіб (підприємств, установ, організацій), які повинні надати технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єкта містобудування, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту:
Водопостачання та водовідведення – ЛМКП “Львівводоканал“.
Теплопостачання та газопостачання – ВАТ “Львівгаз“.
Електропостачання – ВАТ “Львівобленерго“.
Телефонізація та радіофікація – ВАТ “Укртелеком“.
Пожежна безпека – Головне управління МНС України в Львівській області.
Ці містобудівні умови і обмеження надані відповідно до розробленого фізичною особою – підприємцем Грабчаком Всеволодом Івановичем коригування містобудівного обгрунтування розміщення спортивно-готельного, торгового комплексу з об’єктами громадського харчування та підземним паркінгом на вул.Пороховій, 20 у м.Львові.
Містобудівні умови і обмеження чинні до завершення будівництва об’єкта, але не менше як 2 і не більше як 5 років.
Керуючий справами
виконкому М.Литвинюк


Віза:

Начальник управління
архітектури Ю.Криворучко