УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення856


від 09/25/2020

Про формування на території Львівської виправної колонії № 48 об’єктів громадського обслуговування та соціальної інфраструктуриКеруючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, враховуючи наміри Міністерства юстиції України щодо продажу Львівської виправної колонії № 48 на вул. Хуторівці, 2, підтримуючи цінності просторового розвитку, спрямованого на підвищення якості життя та розширення можливостей самореалізації мешканців, необхідності гармонійного розвитку території Львова, виконавчий комітет вирішив:
рекомендувати Міністерству юстиції України при реалізації намірів щодо продажу Львівської виправної колонії № 48 на вул. Хуторівці, 2:
1. Врахувати необхідність розвитку соціальної інфраструктури у м. Львові з передбаченням на території Львівської виправної колонії № 48 комплексу громадського призначення із закладами громадського обслуговування, офісними, освітніми та іншими будівлями, рекреаційними зонами, місцями для відпочинку населення.
2. Передбачити:
2.1. Обов’язкове функціональне наповнення території:
2.1.1. Громадською забудовою, у тому числі освітніми закладами не менше 65 %.
2.1.2. Рекреаційними зонами не менше 10 %.
2.2. На території громадської забудови офісні та комерційні приміщення, а також заклади громадського обслуговування:
2.2.1. Спортивний комплекс мінімальною площею 3000 кв. м.
2.2.2. Центр для пенсіонерів мінімальною площею 500 кв. м.
2.2.3. Мистецький центр мінімальною площею 250 кв. м.
2.2.4. Медіатеку площею 500 кв. м.
2.2.5. Амбулаторію площею не менше 250 кв. м.
2.2.6. Інші заклади відповідно до вимог забудови території.
2.3. Для забезпечення необхідної освітньої інфраструктури загальноосвітню школу на 18 класів зі спортивними майданчиками мінімальною площею ділянки 1,9 га та дошкільний навчальний заклад на 150 місць мінімальною площею ділянки 0,4 га.
2.4. Для загальноквартальної рекреації та повсякденного відпочинку населення між кварталами житлової та громадської забудовиформування озелененої, вільної від забудови ділянки, орієнтованою площею 0,8 га. На цій ділянці необхідно передбачити пішохідний сквер та майданчики відпочинку для різних груп населення.
2.5. Для формування вуличної мережі внутрішньоквартальні проїзди для автомобілів з велосипедними доріжками, хідниками та паралельним паркуванням вздовж осі проїзної частини.
3. Встановити середню поверховість забудови території не більше 6 поверхів, за винятком окремих висотних акцентів, у вигляді 8 поверхових будівель, у складі громадської та житлової забудови.
4. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки не повинен перевищувати 30 % (орієнтовно 28 000 кв. м) для всієї забудови у межах земельної ділянки.
5. Провести Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс для визначення найкращого рішення концепції розвитку території Львівської виправної колонії № 48.
6. Розробити детальний план території у районі вул. Хуторівки на основі концепції розвитку території Львівської виправної колонії № 48, обраної за результатами архітектурного конкурсу.Львівський міський голова А. Садовий