УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Рішення № 25
від 02/09/2021
| Про укладення тимчасових договорів |  |
З метою забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування, керуючись ст. ст. 17, 18, 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про автомобільний транспорт“, виконавчий комітет вирішив:
1. Управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури:
1.1. Укласти з 10 лютого 2021 року тимчасові договори з:
1.1.1. Львівським комунальним автотранспортним підприємством № 1 – на автобусні маршрути №№ 60, 61 на строк до моменту оголошення результатів конкурсу з визначення автомобільного перевізника на вказаних міських автобусних маршрутах загального користування.
1.1.2. Публічним акціонерним товариством “Львівське АТП № 14630“ – на автобусні маршрути №№ 58, 59 на строк до моменту оголошення результатів конкурсу з визначення автомобільного перевізника на вказаних міських автобусних маршрутах загального користування.
1.1.3. Товариством з обмеженою відповідальністю “Успіх БМ“ – на автобусний маршрут № 62 на строк до моменту оголошення результатів конкурсу з визначення автомобільного перевізника на вказаному міському автобусному маршруті загального користування.
1.2. Забезпечити проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міські автобусні маршрути загального користування №№ 58, 59, 60, 61, 62 з врахуванням підпункту 1.1 пункту 1 цього рішення та за результатами проведеного конкурсу укласти договори з переможцями.
Відповідальний: начальник управління
транспорту департаменту житлового
господарства та інфраструктури.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.
Львівський міський голова А. Садовий
|