УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Розпорядження527


від 10/02/2017

Про початок опалювального сезону 2017-2018 років у закладах освіти, охорони здоров’я та культуриВідповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про житлово-комунальні послуги“, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, у зв’язку зі зниженням середньодобової температури:
1. Розпочати з 3 жовтня 2017 року опалювальний сезон 2017-2018 років у закладах освіти, охорони здоров’я та культури.
2. Публічному акціонерному товариству з газопостачання та газифікації “Львівгаз“ розпломбувати газові прилади у закладах освіти, охорони здоров’я та культури, які були опломбовані після закінчення опалювального сезону 2016-2017 років.
3. Теплопостачальним підприємствам:
3.1. Подавати теплову енергію на підставі письмових звернень керівників закладів освіти, охорони здоров’я та культури.
3.2. Забезпечити подачу теплової енергії споживачам згідно з умовами договорів на теплопостачання.
Відповідальні: керівники
теплопостачальних підприємств.
4. Покласти персональну відповідальність за стан розрахунків за енергоносії на керівників закладів освіти, охорони здоров’я та культури, що споживають теплову і електричну енергію та газ.
5. Департаменту гуманітарної політики, департаменту розвитку довести до відома керівників закладів освіти, охорони здоров’я та культури зміст цього розпорядження.
Відповідальні: директор департаменту
гуманітарної політики, директор
департаменту розвитку.
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.
А. Садовий