УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення51


від 01/25/2013

Про розроблення детального плану території району забудови, обмеженої вул. В. Короленка, вул. Просвіти, вул. В. Винниченка та вул. Личаківською
Розглянувши звернення приватного підприємства “Кемпі-плюс“ (зареєстроване у Львівській міській раді 17.02.2012 за № 2-3891), керуючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, беручи до уваги ухвалу міської ради від 30.09.2010 № 3924 “Про затвердження містобудівної документації “Корегування генерального плану м. Львова“ ІІ-стадія. Генеральний план“, рішення виконавчого комітету від 09.12.2005 № 1311 “Про затвердження меж історичного ареалу та зони регулювання забудови міста Львова“, враховуючи розроблене приватним підприємцем “Ярко і Ко“ історико-містобудівне обгрунтування розміщення житлового будинку з офісними приміщеннями та підземною автостоянкою у м. Львові на вул. В. Короленка, 8-а, листа управління охорони історичного середовища від 10.01.2012 № 04/82, витяг з протоколу засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при управлінні охорони історичного середовища Львівської міської ради від 18.11.2011 № 55 та договір оренди землі, зареєстрований у Львівській міській раді від 23.03.2010 за № Г-843 (книга записів реєстрації Договорів оренди землі Г-2) та у Львівському міському відділі Львівської регіональної філії Центру ДЗК 03.06.2010 у Державному реєстрі земель за № 04:10:467:00003 (запис у книзі 04-1), виконавчий комітет вирішив:


1. Дозволити розроблення детального плану території району забудови, обмеженої вул. В. Короленка, вул. Просвіти, вул. В. Винниченка та вул. Личаківською, відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил, генерального плану м. Львова та положень затвердженої містобудівної документації (схема розміщення території додається).
2. Визначити:
2.1. Замовником розроблення детального плану території управління архітектури департаменту містобудування з залученням фінансових джерел організацій, зацікавлених у розробленні містобудівної документації.
2.2. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території приватне підприємство “Кемпі-плюс“.
3. Приватному підприємству “Кемпі-плюс“:
3.1. На конкурсній основі визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території з укладенням відповідної угоди.
3.2. Скласти з розробником детального плану території завдання на його розроблення та погодити з управлінням охорони культурної спадщини Львівської обласної державної адміністрації, управлінням охорони історичного середовища та управлінням архітектури департаменту містобудування.
3.3. Забезпечити розроблення містобудівної документації:
3.3.1. Відповідно до вимог ДСТУ-Н Б Б.1.1-8:2009 “Настанова щодо складу, змісту, порядку розроблення, погодження та затвердження детального плану території“, з врахуванням протоколу засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при управлінні охорони історичного середовища Львівської міської ради від 18.11.2011 № 55, рішень розробленого історико-містобудівного обгрунтування, обмежень, визначених чинним законодавством щодо територій під охороною історичної спадщини ЮНЕСКО та у межах зони регулювання забудови Державного історико-архітектурного заповідника.
3.3.2. Разом з розробленням планувальної структури забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі і визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок у комплексі з оточуючою забудовою на суміжних територіях, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, необхідними заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів та вимог з ліквідації аварійних ситуацій.
3.3.3. З врахуванням інтересів власників нерухомості та дійсних землекористувачів у межах визначеної території.
3.3.4. З додатком на електронному носії, виконаним ліцензованою геодезичною організацією у цифровому вигляді (формату ДіЕмЕф) з прив’язкою до місцевої системи координат контурів проектованих об’єктів, вулиць, проїздів та роздруківкою їх координат.
3.4. Сприяти в організації проведення громадських слухань містобудівної документації відповідно до ст. 21 Закону УкраїниПро регулювання містобудівної діяльності“.
4. Управлінню архітектури департаменту містобудування:
4.1. Надати визначеному у встановленому порядку розробнику містобудівної документації вихідні дані на розроблення детального плану території.
4.2. Погодити детальний план території з:
4.2.1. Державним підприємством “Державний інститут проектування міст “Містопроект (у разі зміни цільового призначення земельної ділянки та уточнення рішень затвердженого генерального плану м. Львова).
4.2.2. Власниками нерухомості та дійсними землекористувачами у межах визначеної території за сприяння організацій, зацікавлених у розробленні містобудівної документації.
4.2.3. Службами державного нагляду (у випадках, передбачених чинним законодавством), у тому числі з Департаментом культурної спадщини та культурних цінностей Міністерства культури України.
4.3. Після розроблення детального плану для врахування громадських інтересів звернутись з заявою до управління “Секретаріат ради про проведення громадських слухань.
Відповідальний: начальник
управління архітектури
департаменту містобудування.
5. Управлінню “Секретаріат ради“ забезпечити у встановленому порядку проведення громадських слухань наведеної містобудівної документації з врахуванням пп. 3, 4, 5 п. 3 ст. 21 Закону України Про регулювання містобудівної діяльності“.
Відповідальний: начальник
управління “Секретаріат ради“.
6. Управлінню архітектури департаменту містобудування:
6.1. Подати виконавчому комітету на погодження детальний план території забудови, обмеженої обмеженої вул. В. Короленка, вул. Просвіти, вул. В. Винниченка та вул. Личаківською.
6.2. Після погодження виконавчим комітетом подати міській раді на затвердження детальний план території забудови, обмеженої вул. В. Короленка, вул. Просвіти, вул. В. Винниченка та вул. Личаківською, з врахуванням здійснених погоджень та результатів громадського обговорення.
Відповідальний: начальник
управління архітектури
департаменту містобудування.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Львівський міський голова А. Садовий
Додаток.doc