УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення164


від 02/23/2018

Про оголошення та проведення конкурсу з розробки проекту мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вул. Городоцькій, 40Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, “Про благоустрій населених пунктів“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 № 2137 “Про затвердження порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів“, з метою спорудження мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину на вул. Городоцькій, 40 виконавчий комітет вирішив:
1. Оголосити конкурс з розробки проекту мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вул. Городоцькій, 40.
2. Надати управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування функції замовника на організацію та проведення конкурсу з розробки проекту мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вул. Городоцькій, 40.
Відповідальний: начальник управління
архітектури та урбаністики департаменту
містобудування.
3. Департаменту містобудування затвердити:
3.1. Програму та умови конкурсу з розробки проекту мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вул. Городоцькій, 40.
3.2. Склад журі конкурсу з розробки проекту мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вул. Городоцькій, 40.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
4. Управлінню інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“ розмістити оголошення про проведення конкурсу з розробки проекту мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вул. Городоцькій, 40, у регіональних та загальнодержавних засобах масової інформації.
Відповідальний: начальник управління
інформаційної політики та зовнішніх
відносин департаменту “Адміністрація
міського голови“.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань розвитку.Львівський міський голова А. Садовий