УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення748


від 09/13/2013

Про надання ЛКП “Зелений Львів“ функцій замовника на проведення оцінки нежитлового приміщення загальною площею 1675,0 кв. м на вул. Козельницькій, 1-б, що підлягає викупу для суспільних потребДля проведення оцінки нежитлового приміщення товариства з обмеженою відповідальністю “Нафтуся“ на вул. Козельницькій, 1-б, що підлягає викупу для суспільних потреб – збереження та використання пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“, відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності“ виконавчий комітет вирішив:
1. Надати Львівському комунальному підприємству “Зелений Львів“ функції замовника на проведення оцінки нежитлового приміщення загальною площею 1675,0 кв. м на вул. Козельницькій, 1-б, яке належить на праві власності товариству з обмеженою відповідальністю “Нафтуся“ та підлягає викупу для суспільних потреб.
2. Львівському комунальному підприємству “Зелений Львів“ після виконання пункту 1 цього рішення подати на розгляд міської ради проект ухвали про викуп у товариства з обмеженою відповідальністю “Нафтуся“ нежитлового приміщення загальною площею 1675,0 кв. м на вул. Козельницькій, 1-б для суспільних потреб.
           Відповідальний: директор Львівського
           комунального підприємства “Зелений
           Львів“.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Львівський міський голова А. Садовий