УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення445


від 08/20/99

Про затвердження наказу директора департаменту землеустрою та планування забудови міста від 16.08.1999 р. №230
На виконання протокольного доручення міського голови від 11.08.1999 р. щодо питання пристосування незавершеної споруди готелю на вул. Старій під тимчасовий промислово-продовольчий торговий центр СП “ГАЛІНВЕСТ“ виконавчий комітет Львівської міської ради вирішив:
1. Затвердити наказ директора департаменту землеустрою та планування забудови міста від 16.08.1999 р. №230 “Про пристосування незавершеної споруди готелю на вул. Старій в м. Львові під тимчасовий промислово-продовольчий торговий центр СП “ГАЛІНВЕСТ“, виклавши пункт 1 у такій редакції:
“Дозволити спільному українсько-австрійському підприємству “ГАЛІНВЕСТ“ проектування незавершеної споруди готелю на вул. Старій у м. Львові під тимчасовий (до появи інвестора, але не більше, ніж на три роки) промислово-продовольчий торговий центр, враховуючи суттєвими умовами, що СП “ГАЛІНВЕСТ“ згідно з встановленими нормативами зобов’язане:
— у встановленому порядку відселити мешканців квартир з будинків, що прилягають до
промислово-продовольчого торгового центру;
— облаштувати стоянки та під’їзди для автотранспорту;
— облаштувати громадські туалети для продавців та відвідувачів промислово-продовольчого торгового центру;
— здійснювати прибирання та відповідає за підтримання чистоти на території промислово-продовольчого торгового центру та прилеглій території“.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту землеустрою та планування забудови міста.Міський голова В. Куйбіда