УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення1000


від 12/27/2013

Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлове приміщення на вул. І. Тобілевича, 9
З метою врегулювання відносин власності щодо нежитлового приміщення на вул. І. Тобілевича, 9, розглянувши документи, представлені управлінням комунальної власності департаменту економічної політики, керуючись Цивільним кодексом України, Законом України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“, постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 № 703 “Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно“, відповідно до ухвал міської ради від 19.10.2006 № 219 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“ (зі змінами) та від 21.06.2007 № 975 “Про затвердження Положення про виконавчий комітет Львівської міської ради“, рішення виконавчого комітету від 27.10.2006 № 1203 “Про затвердження Положення про департамент економічної політики Львівської міської ради та його структури“ (зі змінами) виконавчий комітет вирішив:


1. Зареєструвати територіальній громаді м. Львова в особі Львівської міської ради право комунальної власності на нежитлове приміщення підвалу під індексом І, першого поверху (індекси частин приміщення 1-1, 1-2) та другого поверху (індекси частин приміщення 1-3, 1-4) загальною площею 181,3 кв. м на вул. І. Тобілевича, 9 згідно з технічним паспортом, складеним Обласним комунальним підприємством Львівської обласної ради “Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки“ 06.11.2009 за інвентарним № 82, виділивши вказане приміщення в окремий об’єкт.
2. Управлінню комунальної власності департаменту економічної політики вжити заходів для реєстрації у встановленому порядку права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
Відповідальний: начальник
управління комунальної власності
департаменту економічної політики.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту економічної політики.
Перший заступник
міського голови О. Синютка