УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення49


від 01/18/2019

Про затвердження детального плану території у районі вул. Щирецької
Керуючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, враховуючи матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Щирецької у м. Львові, витяг з протоколу засідання № 19 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради від 18.12.2018, ухвалу міської ради від 21.05.2015 № 4657 “Про затвердження містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“, виконавчий комітет вирішив:


1. Затвердити детальний план території у районі вул. Щирецької у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі, схемою функціонального зонування території з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території.
2. Департаменту містобудування здійснювати надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування, відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до містобудівної документації: детального плану території у районі вул. Щирецької та проектів землеустрою щодо впорядкування території.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
3. Управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування на підставі затвердженого детального плану території передбачити фінансування з розроблення проектів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб з метою затвердження у встановленому порядку.
Відповідальний: начальник управління
земельних ресурсів департаменту
містобудування.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування.Львівський міський голова А. Садовий