УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Розпорядження196


від 05/17/2007

Про впорядкування Єдиного електронного реєстру вулиць і будинків (будівель) м.ЛьвоваНа виконання програми “ЛІСОІ“ (Львівська інтегрована система обробки інформації), для впорядкування Єдиного електронного реєстру вулиць і будинків (будівель) м.Львова, своєчасного достовірного забезпечення управлінських служб міста, організацій, окремих громадян даними:
1. Районним адміністраціям:
1.1. Надати інформацію в ЛКП “Міський центр інформаційних технологій“ про внесення змін чи присвоєння нових адрес і порядкових номерів будинків (будівель), починаючи з 01.01.2003р.
1.2. Після видання розпорядження про внесення змін чи присвоєння нових адрес і порядкових номерів будинків (будівель) повідомляти ЛКП “Міський центр інформаційних технологій“ листом з копією такого розпорядження і графічного додатка (схеми) розташування об’єкта на карті не пізніше 10 днів з дати видання розпорядження.
Відповідальні: голови
районних адміністрацій.
2. ЛКП “Міський центр інформаційних технологій“ протягом 10 днів після надання районними адміністраціями інформації вносити зміни в Єдиний електронний реєстр вулиць і будинків (будівель) м.Львова та повідомляти всіх користувачів про внесені зміни.
Відповідальний: директор
ЛКП “Міський центр
інформаційних технологій“.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови.А.Садовий