УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення208


від 03/10/2015

Про надання функцій замовника ЛКП “Львівавтодор“ на проектування та реконструкцію трамвайного маршруту № 4 (від вул. Стрийської до вул. Ю. Мушака)Відповідно до ухвали міської ради від 26.02.2015 № 4338 “Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів міського бюджету м. Львова“, листа Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“ від 05.03.2015 № 231 виконавчий комітет вирішив:
1. Надати функції замовника Львівському комунальному підприємству Львівавтодор на проектування та реконструкцію трамвайного маршруту № 4 (від вул. Стрийської до вул. Ю. Мушака), видатки на що у 2015 році передбачені у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова.
2. Управлінню капітального будівництва передати, а Львівському комунальному підприємству “Львівавтодор“ прийняти проектно-кошторисну документацію та позитивний експертний звіт на об’єкт Реконструкція трамвайного маршруту № 4 (від вул. Стрийської до вул. Ю. Мушака)“.
           Відповідальні: начальник управління
           капітального будівництва, директор
           Львівського комунального підприємства
           “Львівавтодор“.
3. Львівському комунальному підприємству Львівавтодор“:
3.1. У встановленому порядку отримати додаткові вихідні дані на проектування.
3.2. Виконати коригування проектно-кошторисної документації за необхідності та погодити її у встановленому порядку.
3.3. Отримати у департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області декларацію про початок виконання будівельних робіт.
3.4. Здійснити реконструкцію трамвайного маршруту № 4 (від вул. Стрийської до вул. Ю. Мушака).
3.5. Здійснити виконавче знімання території після завершення будівельних робіт і виконання робіт з благоустрою та передати матеріали зйомки у департамент містобудування.
3.6. Після завершення робіт виконати передачу реконструйованих елементів благоустрою на баланс експлуатуючим організаціям.
           Відповідальний: директор Львівського
           комунального підприємства
           “Львівавтодор“.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.

В. о. Львівського міського голови М. Литвинюк