УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення975


від 07/23/2010

Про затвердження історико-містобудівного обгрунтування, містобудівного обгрунтування, містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво ТзОВ “Личаківбуд“ багатоповерхового житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземними автостоянками на вул.Личаківській, 33-а зі знесенням будівель та спорудРозглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Личаківбуд“ від 11.02.2010 № 5-1160, історико-містобудівне обгрунтування розміщення багатоквартирного житлового будинку на вул.Личаківській, 33-а в м.Львові, містобудівне обгрунтування розміщення багатоповерхового житлового будинку на вул.Личаківській, 33-а у м.Львові, висновок ДП ДІПМ “Містопроект“ від 23.07.2008 № 470/12-1, договір оренди землі від 04.08.2008 № Л-822 (терміном на 10 років, для будівництва і обслуговування 5-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку з підземними автостоянками), ухвалу міської ради від 30.04.2009 № 2635 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.07.2008 № 2006“, витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно від 29.01.2008 № 17540783, враховуючи висновки управління архітектури департаменту містобудування від 28.08.2008 № 5-9173/2401, в.о. головного державного санітарного лікаря м.Львова від 22.09.2008 № 2231/01, Головного управління МНС України в Львівській області від 29.09.2008 № 13/1/6499, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області від 26.11.2009 № 11-6375, управління охорони історичного середовища від 18.03.2010 № 04/699, Державної служби з питань національної культурної спадщини від 25.06.2008 № 799 та висновок комплексної державної експертизи філії ДП “Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба державної будівельної експертизи“ у Львівській області “Львівдержбудекспертиза“ від 13.11.2009 № 14-01536-09, протокол громадських слухань проекту містобудівної документації розміщення багатоповерхового житлового будинку на вул.Личаківській, 33-а у м.Львові від 11.01.2010, керуючись ст.ст.24, 302 Закону України “Про планування і забудову територій“, ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ та ст.6 Закону України “Про архітектурну діяльність“, виконавчий комітет вирішив:
1. Затвердити історико-містобудівне обгрунтування, містобудівне обгрунтування, містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на проектування та будівництво ТзОВ “Личаківбуд“ багатоповерхового житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземними автостоянками на вул.Личаківській, 33-а зі знесенням будівель та споруд (містобудівні умови і обмеження додаються).
2. Товариству з обмеженою відповідальністю Личаківбуд“:
2.1. Розробити у ліцензованій проектній організації робочий проект та погодити його у департаменті містобудування.
2.2. Отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення проектованого багатоповерхового житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземними автостоянками.
2.3. Укласти договір про пайову участь відповідно до вимог ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697 “Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників, забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Львова“ (зі змінами).
2.4. Оформити у встановленому порядку в інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області дозвіл на будівництво багатоповерхового житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземними автостоянками.
2.5. Після завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземними автостоянками і виконання робіт з благоустрою здійснити виконавче знімання території, матеріали зйомки передати у департамент містобудування.
2.6. Оформити у встановленому порядку здачу обєкта в експлуатацію.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.Перший заступник
міського голови О.Синютка
Додаток
                 Затверджено
             рішенням виконкому
             від 23.07.2010 № 975

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ І ОБМЕЖЕННЯ
забудови земельної ділянки на проектування та будівництво
ТзОВ Личаківбуд багатоповерхового житлового будинку з
приміщеннями громадського призначення та підземними
автостоянками на вул.Личаківській, 33-а зі знесенням будівель
та споруд


1. Вид об’єкта містобудування – проектування ТзОВ Личаківбуд багатоповерхового житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземними автостоянками на вул.Личаківській, 33-а зі знесенням будівель та споруд.
2. Площа земельної ділянкизагальна площа земельної ділянки - 0,1520 га (відповідно до договору оренди землі від 04.08.2008 № Л-822).
3. Граничний відсоток забудови земельної ділянки – 59 %.
4. Гранична щільність забудови земельної ділянки3258,00 м корисної площі на 1 га, 650 осіб на 1 га (для житлових будинків).
5. Гранична висота будівлі/споруди – відповідно до висновків історико-містобудівного обгрунтування, містобудівного обгрунтування та забезпечення нормативної тривалості інсоляції: допустима висота у стінах – від цокольного поверху - 24,00 м.
6. Мінімальні відступи будівлі/споруди від меж земельної ділянки, метрів – проектовану споруду запроектувати з дотриманням червоної лінії забудови вул.Проектної, у межах земельної ділянки з дотриманням вимог ДБН 360-92** Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень, ДБН В.1.2-12-2008 “Будівництво в умовах ущільненої забудови. Вимоги безпеки“, з забезпеченням протипожежних розривів, нормативної тривалості інсоляції та нормативних вимог.
Плановане будівництво здійснити з відступом від меж земельної ділянки, метрів: фронтальної – від 3,50 м до 6,00 м, тильної – від 0,50 м до 10,0 м, бокових: ліва – 2,40 м, права – від 0,50 м до 4,00 м.
7. Мінімальні відступи будівлі/споруди від червоних ліній – будинок запроектувати з дотриманням червоної лінії вул.Проектної.
8. Мінімальні відступи будівлі/споруди від суміжних будівель/споруд – 2,4 м та 7,50 м. Багатоквартирний житловий будинок запроектувати з дотриманням вимог ДБН 360-92** Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень, ДБН В.1.2-12-2008 Будівництво в умовах ущільненої забудови. Вимоги безпеки, нормативних документів та вимог рішення виконавчого комітету від 26.10.2007 № 893 “Про заходи запобігання виникненню аварійних ситуацій при будівництві нових та реконструкції існуючих об’єктів. Проектом організації будівництва передбачити безперешкодний доступ до приміщень Львівського науково-дослідного інституту судової експертизи Міністерства юстиції України.
9. Інші планувальні обмеження – ділянка забудови розташована у межах історичного ареалу міста, обмежена історично сформованою забудовою вул.Личаківської. На ділянці знаходяться господарські будівлі майстерень, які підлягають знесенню.
Існуюча забудова кварталу сформована протягом ІІ половини ХІХ – на початку ХХ століть. Ділянка забудови знаходиться у глибині вулиць Личаківської, В.Короленка та М.Лисенка і межує з охоронною зоною пам’ятки архітектури ХVІІІ ст. костелу монастиря отців Францисканців. Територія обмежена зі сходу проектованою вулицею, з заходу – територією Львівського науково-дослідного інституту судової експертизи Міністерства юстиції України, з півночі – землі Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з важкими порушеннями мови, з півдня – землекористування Львівського державного обласного навчально-курсового комбінату.
Врахувати вимоги до проектованого об’єкта у межах історичного ареалу м.Львова, дотримуватись засад гармонійного вписання нової забудови в історично-сформоване середовище. Будинок запроектувати співрозмірним за масштабом до навколишньої забудови.
10. Вимоги до організації під’їздів до будівлі/споруди, пішохідних переходів, місць паркування транспортних засобів – під’їзд до проектованого будинку передбачити з існуючого проїзду з боку вул.Личаківської та будівництвом ділянки проектованої вулиці.
Для будівництва частини проектованої вулиці зі сторони фасаду в осях А-Т укласти сервітутну угоду у встановленому порядку.
Проектом передбачити нормативну кількість машино-місць для тимчасового та постійного зберігання автотранспорту мешканців проектованого будинку відповідно до вимог ДБН 360-92** (зі змінами і доповненнями).
11. Вимоги до орієнтації в’їздів (входів), вантажопотоків, місць паркування тощо - для об’єктів масового відвідування відносно елементів планувальної структури – проектом передбачити влаштування підземної автостоянки та гостьової автостоянки відповідно до вимог ДБН 360-92** (зі змінами і доповненнями). Розробити схему організації руху автотранспорту та пішоходів відповідно до вимог відділу Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території м.Львова та автомобільно-технічної інспекції ГУ МВС України у Львівській області, передбачити основний в’їзд та виїзд на територію зі сторони вул.Личаківської по існуючому заїзду та проектованому.
12. Особливі умови (за наявності відповідних рішень органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади - з посиланням на дату і номер документа) щодо:
благоустрою та озеленення земельної ділянки – розробити проект комплексного благоустрою території в ув’язці з існуючим благоустроєм. Пішохідні доріжки ув’язати з існуючими пішохідними звязками, для замощення пішохідних доріжок застосувати ФЕМ, ширину доріжок приймати не менше 1,2 м. Передбачити влаштування газонів та посадку декоративних порід дерев і кущів. Розробити вертикальне планування території з відводом поверхневих вод у ливневу каналізацію. Передбачити влаштування зовнішнього освітлення. Передбачити нормативне розміщення гостьової автостоянки, дитячого ігрового та господарського майданчиків, відповідно до вимог ДБН 360-92** (зі змінами і доповненнями). Покриття проїзду, тротуарів запроектувати з дотриманням вимог щодо мощення у межах історичного ареалу. Благоустрій території виконати відповідно до ухвали міської ради від 26.10.2000 816 “Про Правила благоустрою і утримання території м.Львова“;
малих архітектурних форм – проектом передбачити влаштування малих архітектурних форм (лавочки для відпочинку, урни для сміття, ліхтарі тощо);
елементів зовнішньої реклами – проект реклами та світлового оформлення вбудованих приміщень побутового обслуговування розробити та погодити у встановленому законодавством порядку, відповідно до вимог рішення виконавчого комітету від 21.05.2010 569 “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Львові“.
використання підземного простору, підвалу, цокольного поверху, першого поверху – у рівні 1-го поверху передбачити приміщення для обслуговування населення з індивідуальною паливною; у цокольному поверсі запроектувати стоянку автомобілів для мешканців будинку; у нижньому підземному поверсі передбачити стоянки автомашин з заїздом по пандусу (відповідно до завдання на проектування);
влаштування та використання вбудовано-прибудованих приміщеньвідповідно до завдання на проектування;
опорядження будівлі/споруди (колір та матеріал фасаду тощо) – паспорт кольорового опорядження фасаду виконати у трьох примірниках, попередньо узгодивши з управлінням охорони історичного середовища;
можливості зміни функціонального призначення об’єкта: відомості про історико-культурну та архітектурну цінність обєкта, умови зміни його окремих елементів чи обємно-планувального та/або обємно-просторового рішення в цілому при намірі провести реконструкцію, реставрацію, розширення, технічне переоснащення обєктів виробничого призначення, капітальний ремонт будівлі/споруди – проектом передбачити проектування багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземними автостоянками на вул.Личаківській, 33-а. Житловий будинок запроектувати з врахуванням масштабу прилеглої забудови. Звернути увагу на об’ємно-просторове вирішення фасадів будинку, архітектурне завершення об’єму, оформлення входів, огородження лоджій та балконів.
Проектом передбачити використання дахового об’єму для влаштування мансардних поверхів з верхнім освітленням.
Гранична поверховість забудови 7 поверхів (з 7-м поверхом у рівні мансарди) – відповідно до історико-містобудівного обгрунтування, містобудівного обгрунтування та забезпечення нормативної тривалості інсоляції.
13. Вимоги до територій, будівель, споруд, що потрапляють у зону впливу об'єкта містобудування – у разі реалізації наміру забудови планувальне рішення проектованої забудови на ділянці вирішити з дотриманням засад гармонійного проектування нової забудови у сформованому архітектурно-містобудівному середовищі.
14. Вимоги щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, необхідності розроблення та проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів (забезпечення нормативної тривалості інсоляції, природної освітленості, можливість організації зони санітарної охорони джерел водопостачання, санітарно-захисної зони підприємств, зони обмеження забудови радіоелектронних засобів, санітарного розриву та санітарно-охоронної смуги, рівень впливу хімічних, фізичних і біологічних чинників, забруднення атмосферного повітря, води та грунту тощо) на підставі висновку державної санітарно-епідеміологічної служби про можливість відведення земельної ділянки, одержаного замовником відповідно до вимог земельного законодавства – передбачити повний набір приміщень для громадських потреб відповідно до завдання на проектування. З метою дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог забезпечити нормативну тривалість інсоляції, природної освітленості як проектованого об’єкта, так і сусідніх існуючих житлових будинків.
15. Вимоги щодо необхідності розроблення у складі проектної документації розділу Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)“ – згідно з вимогами державних будівельних норм.
16. Вимоги щодо необхідності розроблення у складі проектної документації заходів у сфері цивільного захисту та техногенної безпекизгідно з вимогами державних будівельних норм (ДБН В.2.2.5-97 Захисні споруди цивільної оборони“).
17. Перелік юридичних осіб (підприємств, установ, організацій), які повинні надати технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єкта містобудування, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту:
Водопостачання та водовідведення ЛМКП Львівводоканал
Теплопостачання та газопостачання ВАТ Львівгаз
Електропостачання ВАТ Львівобленерго
Телефонізація та радіофікація ВАТ Укртелеком“.
Ці містобудівні умови і обмеження надані відповідно до розробленого фізичною особою – підприємцем Кулясою І.В. історико-містобудівного обгрунтування розміщення багатоквартирного житлового будинку на вул.Личаківській, 33-а в м.Львові та розробленого фізичною особою – підприємцем Грабчаком В.І. містобудівного обгрунтування розміщення багатоповерхового житлового будинку на вул.Личаківській, 33-а у м.Львові.
Містобудівні умови і обмеження чинні до завершення будівництва обєкта, але не менше як 2 і не більше як 5 років.
Керуючий справами
виконкому М.Литвинюк

Віза:

Начальник управління
архітектури Ю.Криворучко