УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА



12-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 2549


від 07/18/2013
Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова




Зміни
згідно з ухвалою 2834-2013
у додаток 1 згідно з ухвалою 3580-2014
у додаток згідно з ухвалою 3911-2014

документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2549' Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2549' Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2549 “Про затвердж'
Втратив чинність
згідно з ухвалою 5124-2015
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про втрату чинності ухвал міської ради від 18.07.2013 № 2549, від 21.11.2013 № 2834, '

    Для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова, запобігання надзвичайних ситуацій на автошляхах міста, керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законами України Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про дорожній рух, Правилами дорожнього руху, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1301, постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 1102 “Про затвердження Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, Законами України “Про Цивільну оборону“, “Про захист територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру“, “Про аварійно-рятувальні служби“, на виконання рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.03.2012 № 2 і від 30.05.2012 № 5 міська рада ухвалила:
    1. Затвердити:
    1.1. Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова (додаток 1).
    1.2. Типові форми:
    1.2.1. Акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу (додаток 2).
    1.2.2. Акта про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту (додаток 3).
    1.3. Розрахунок витрат на здійснення одного переміщення транспортного засобу (додаток 4).
    1.4. Договір про співпрацю (додаток 5).
    2. Встановити, що акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу та акт про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту є підставою для застосування працівниками Державтоінспекції заходів адміністративного впливу, які передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення.
    3. Районним адміністраціям забезпечити встановлення інформаційних табличок (вивісок) на вулицях та площах, вказаних у пунктах 4.1-4.3 Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова.
    Термін: до 01.09.2013.
    Відповідальні: голови районних адміністрацій.
    4. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити цю ухвалу у засобах масової інформації.
    Відповідальний: директор департаменту
    “Адміністрація міського голови“.
    5. Встановити, що ця ухвала набирає чинності з 01.08.2013, але не раніше дня її оприлюднення.
    6. Вважати рішення виконавчого комітету від 18.01.2013 № 28 Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури міста Львова таким, що втратило чинність.
    7. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови і постійну комісію депутатської діяльності та законності.



    Міський голова А. Садовий



    Додаток 1

    Затверджено
    ухвалою міської ради
    від _____________ №_____

    ПОЛОЖЕННЯ
    про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м
    . Львова

    1. Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова (надалі – Положення) розроблене відповіднодо до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про дорожній рух“, “Про цивільну оборону“, “Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру“, “Про аварійно-рятувальні служби“, Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1301, Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 № 1102.
    2. У цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:
    2.1. Аварія – пошкодження інженерних мереж, обладнання, конструктивних елементів споруд або інших об’єктів житлово-комунального господарства міста, що виникли з техногенних або природних причин та перешкоджають їх подальшій нормальній експлуатації відповідно до технічних умов і набули масового характеру.
    2.2. Аварійна ситуація – стан потенційно небезпечного об’єкта житлово-комунального господарства міста, що характеризується порушенням нормальних умов безпечної експлуатації, але не перейшов у аварію, і за якого всі несприятливі впливи джерел небезпеки утримуються у прийнятних межах.
    2.3. Аварійні служби – підприємства, установи чи організації незалежно від форм власності, до повноважень яких належить ліквідація некласифікованих подій, аварій або участь у ліквідації надзвичайних ситуацій.
    2.4. Акт про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту – складений уповноваженою особою ЛКП “Львівавтодор“ акт, що підтверджує факт встановлення транспортним засобом перешкоди для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту і підписаний уповноваженою посадовою особою управління транспорту та зв’язку департаменту житлового господарства та інфраструктури чи управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення або уповноваженою посадовою особою районної адміністрації.
    2.5. Акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу – передбачений чинним законодавством акт, що встановлює факт тимчасового затримання транспортного засобу, який складає уповноважена особа Державтоінспекції і який підписують два свідки та уповноважена особа ЛКП “Львівелектротранс“.
    2.6. Виконавець – уповноважені особи ЛКП “Львівелектротранс“, що здійснюють переміщення транспортного засобу.
    2.7. Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру – підготовка і реалізація комплексу правових, соціально-економічних, політичних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних та інших заходів, спрямованих на регулювання техногенної та природної безпеки, проведення оцінки рівнів ризику, завчасне реагування на загрозу виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру на основі даних моніторингу, експертизи, досліджень та прогнозів щодо можливого перебігу подій з метою недопущення їх переростання у надзвичайну ситуацію техногенного та природного характеру або пом’якшення її можливих наслідків.
    2.8. Крайня необхідність – дія, вчинена у стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, яка загрожує державному або громадському порядку, власності, правам і свободам громадян, встановленому порядку управління, якщо ця небезпека за даних обставин не могла бути усунута іншими засобами і якщо заподіяна шкода є менш значною ніж відвернена шкода.
    2.9. Некласифікована подія – подія, яка не є надзвичайною ситуацією, але становить загрозу для довкілля, життя, здоров’я чи порушує нормальні умови життєдіяльності населення.
    2.10. Переміщення транспортного засобу – це здійснене у разі крайньої необхідності спеціалізованим комунальним підприємством переміщення транспортного засобу у випадках, передбачених у пункті 3 цього Положення.
    2.11. Перешкода для дорожнього руху – нерухомий об’єкт у межах смуги руху транспортногозасобу або об’єкт, що рухається попутно у межах цієї смуги (за винятком транспортного засобу, що рухається назустріч загальному потоку транспортних засобів) і змушує водія маневрувати або зменшувати швидкість аж до зупинки транспортного засобу.
    2.12. Спеціально обладнані майданчики для паркування – майданчики для паркування, розміщені поза межами проїжджої частини вулиці, дороги або тротуару та обладнані відповідно до вимог Правил паркування транспортних засобів і Правил дорожнього руху.
    3. Переміщення транспортного засобу здійснюється:
    3.1. У разі, коли транспортний засіб:
    3.1.1. Спричинює (може спричинити) виникнення надзвичайних ситуацій на вулицях міста.
    3.1.2. Перешкоджає дорожньому руху автотранспорту, міського пасажирського транспорту та припаркований не у спеціально відведених місцях для паркування транспортних засобів.
    3.1.3. Знаходиться над люком пожежного гідранта (у безпосередній близькості, яка не дає можливості встановлення пожежної колонки).
    3.2. Під час реагування на надзвичайні ситуації, аварійні ситуації, аварії чи некласифіковані події, що становлять загрозу для довкілля, життя, здоров’я та порушення нормальних умов життєдіяльності населення у м. Львові.
    3.3. У разі запобігання виникненню аварійної чи надзвичайної ситуації, що становить загрозу для довкілля, життя, здоров’я та порушення нормальних умов життєдіяльності населення у м. Львові.
    3.4. У разі неможливості для відповідних аварійних служб усунути пошкодження інженерних мереж, обладнання, конструктивних елементів споруд або інших об’єктів житлово-комунального господарства міста, що виникли з техногенних або природних причин та перешкоджають їх подальшій нормальній експлуатації відповідно до технічних умов і набули масового характеру.
    4. Переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова здійснюється:
    4.1. У центральній частині м. Львова у пішохідній зоні, що обмежена вул. Підвальною, просп. Свободи, вул. Валовою, вул. Друкарською, вул. Ставропігійською, вул. Сербською, вул. Братів Рогатинців, вул. Староєврейською, вул. Краківською, вул. Вірменською, вул. Галицькою, вул. Руською, вул. С. Гавришкевича, вул. І. Гонти.
    4.2. На просп. Свободи, пл. А. Міцкевича, пл. Галицькій, пл. Торговій, вул. Підвальній, вул. В. Винниченка, пл. Митній, вул. Личаківській.
    4.3. На прилеглих територіях ДП “Міжнародний аеропорт “Львів“ імені Данила Галицького“, автовокзалу на вул. Стрийській, стадіону “Арена Львів“, Головного залізничного вокзалу.
    5. При здійсненні патрулювання за маршрутом патрулювання № 1 ВДАІ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області за наявності підстав, зазначених у підпункті 3.1.2, уповноважені особи Державтоінспекції самостійно приймають рішення про переміщення транспортного засобу на спеціальний майданчик у межах повноважень на підставі акта про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту.
    6. При виникненні підстав, зазначених у підпунктах 3.1.1, 3.1.3, 3.2, 3.3, 3.4, рішення про переміщення транспортного засобу приймається комісійно за участю уповноважених посадових осіб управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління транспорту та зв’язку департаменту житлового господарства та інфраструктури, ЛКП “Львівелектротранс“ та за обов’язковою участю уповноваженої особи Державтоінспекції.
    7. Для доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик уповноважена особа Державтоінспекції викликає евакуатор через чергового по підрозділу Державтоінспекції.
    8. Переміщення та зберігання транспортного засобу здійснює обслуговуюче підприємство – ЛКП “Львівелектротранс“ (надалі – Виконавець) на підставі укладеного з ВДАІ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області договору, що затверджується рішенням виконавчого комітету.
    9. Після прибуття евакуатора уповноважена особа Державтоінспекції (або комісія разом з уповноваженою особою Державтоінспекції) робить у присутності двох свідків і представника ЛКП “Львівелектротранс“ запис в акті огляду та тимчасового затримання транспортного засобу з зазначенням:
    9.1. Дати, часу, місця порушення і підстави для тимчасового затримання та доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик.
    9.2. Посади, місця роботи, прізвища, імені та по батькові особи, яка приймає рішення про тимчасове затримання і доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик.
    9.3. Типу, марки, державного реєстраційного номера, переліку візуальних недоліків та пошкоджень транспортного засобу, що тимчасово затримується і доставляється на спеціальний майданчик.
    9.4. Найменування, місцезнаходження та номера телефону підприємства, яке доставляє транспортний засіб на спеціальний майданчик.
    9.5. Адреси місця зберігання транспортного засобу.
    9.6. Посади, прізвища, імені та по батькові особи, яка виконує роботи з доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик.
    10. Типові форми акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу і акта про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту затверджуються рішенням виконавчого комітету.
    11. До акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу і акта про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту обов’язково долучаються фотосвітлини транспортного засобу із зазначеними пошкодженнями, які зберігаються на цифрових носіях у ЛКП “Львівелектротранс“.
    12. Акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу підписує особа, яка прийняла рішення про тимчасове затримання транспортного засобу; особа, що виконує роботи з доставлення такого засобу на спеціальний майданчик; два свідки та уповноважена особа ЛКП “Львівелектротранс“.
    13. Акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу і акт про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту складаються у трьох примірниках: один примірник зберігається в уповноваженої особи ЛКП “Львівелектротранс“, другий залишається в уповноваженої особи Державтоінспекції, третій видається водію (власнику) транспортного засобу.
    14. Після складання уповноваженою особою Державтоінспекції акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу за допомогою спеціальних технічних пристроїв транспортний засіб завантажується на автомобіль-евакуатор та переміщується на спеціально обладнаний майданчик, що належить Виконавцеві і розташований на вул. Городоцькій, 185.
    15. Виконавець зобов’язаний на місці, де стояв транспортний засіб, залишити інформацію про адресу зберігання переміщеного транспортного засобу та номер телефону відповідального працівника.
    16. Про місце зберігання тимчасово затриманого транспортного засобу уповноважена особа Державтоінспекції повідомляє чергову частину ВДАІ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області.
    17. Водій транспортного засобу після переміщення транспортного засобу може отримати інформацію у черговій частині ВДАІ ГУ МВС України у Львівській області за телефоном 238-40-27 або у відділі “Гаряча лінія міста“ адміністративно-господарського управління Львівської міської ради за телефоном 297-15-80.
    18. У разі, коли водій прибув на місце правопорушення у момент виконання робіт з завантаження транспортного засобу, уповноважена особа Державтоінспекції не приймає рішення щодо переміщення транспортного засобу, а оформляє протокол про вчинення адміністративного правопорушення. При цьому правопорушення повинно бути усунуте протягом максимально короткого строку. У такому разі фактично виконані Виконавцем роботи не оплачуються.
    19. У разі прийняття рішення про переміщення транспортного засобу без особи, яка керує транспортним засобом, протокол про вчинення адміністративного правопорушення, у зв’язку з яким транспортний засіб був переміщений, складає уповноважена особа Державтоінспекції за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 185, на місці зберігання транспортного засобу або за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 124 (у секторі адміністративної практики ВДАІ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області).
    20. Видача транспортного засобу водію чи іншій уповноваженій особі здійснюється під розписку у журналі за формою, затвердженою Виконавцем, який ведуть уповноважені особи Виконавця, при умові представлення особою технічного паспорта на машину або іншого документа, що підтверджує право власності або право користування транспортним засобом, та пред’явлення відповідного протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, у зв’язку з вчиненням якого було прийнято рішення про переміщення транспортного засобу.
    21. При видачі транспортного засобу водію чи іншій уповноваженій особі під розписку на третьому примірнику, що залишається у ЛКП “Львівелектротранс“, вручається:
    21.1. Акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу.
    21.2. Акт про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту.
    21.3. Квитанція про добровільну сплату відшкодування витрат за виконання робіт з примусового переміщення транспортних засобів ЛКП “Львівелектротранс“.
    22. У разі відмови водія від добровільної сплати відшкодування витрат за виконання робіт з примусового переміщення транспортних засобів ЛКП “Львівелектротранс“ готує та подає матеріали до суду про стягнення вартості завданих збитків.
    23. Матеріальну відповідальність згідно з чинним законодавством України за збереження та неушкодженість транспортних засобів при їх завантаженні, транспортуванні, під час їх утримання на спеціально обладнаному майданчику несе Виконавець, який безпосередньо здійснює зазначені роботи.
    24. Виконавець здійснює страхування відповідальності перед третіми особами у разі заподіяння шкоди транспортному засобу під час його переміщення та зберігання на спеціально обладнаному майданчику.
    25. Спори, пов’язані зі шкодою, що заподіяна тимчасово затриманому транспортному засобу і майну, яке перебуває у ньому, під час транспортування або зберігання на спеціальному майданчику чи стоянці, розв’язуються у встановленому законодавством порядку.
    26. У кожному конкретному випадку питання відшкодування вартості збитків, заподіяних територіальній громаді м. Львова та підприємствам, установам і організаціям, вирішується відповідно до вимог Цивільного кодексу України.




    Секретар ради В. Павлюк


    Віза:

    Начальник юридичного управління Г. Пайонкевич



    Додаток 2

    Затверджено
    ухвалою міської ради
    від _____________ №_____

    ТИПОВА ФОРМА
    акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу


    Дата: ____________ року Час: _____ год. _____ хв.

    1. Адреса розташування транспортного засобу (надалі – ТЗ) ________________________________________________________________.
    2. Підстава для примусового переміщення ТЗ: перешкоджає дорожньому руху автотранспорту і міського пасажирського транспорту та припаркований не у спеціально відведених місцях для паркування транспортних засобів або інша підстава:______________________________ ________________________________________________________________.
    3. Уповноважена особа Державтоінспекції, яка прийняла рішення про примусове переміщення ТЗ:
    ___________________ _____________________________________________ (посада) (місце роботи, контактний телефон)
    _________________________________________________ _______________ (П. І. Б.) (підпис)
    4. Відомості про ТЗ: ____________________ _____________________
    (марка) (тип)
    ______________________________(державний реєстраційний номер)
    5. Перелік візуальних недоліків та пошкоджень на ТЗ, що підлягає переміщенню (заповнюється уповноваженою особою ЛКП “Львівелектротранс“):
    5.1. Подряпини: переднього бампера ; заднього бампера ; капота ; переднього правого крила ; переднього лівого крила ; заднього правого крила ; заднього лівого крила ; передніх правих дверей ; передніх лівих дверей ; задніх правих дверей ; задніх лівих дверей ; даху ; кришки багажника ; правого порога ; лівого порога ; лівого дзеркала ; правого дзеркала .
    5.2. Вм’ятини: переднього бампера ; заднього бампера ; капота ; переднього правого крила ; переднього лівого крила ; заднього правого крила ; заднього лівого крила ; передніх правих дверей ; передніх лівих дверей ; задніх правих дверей ; задніх лівих дверей ; даху; кришки багажника ; правого порога ; лівого порога .
    Розбиті: передня права фара
    ; передня ліва фара ; задня права фара ; задня ліва фара ; лобове скло ; заднє скло ; ліве дзеркало ; праве дзеркало .
    5.3. Пошкодження лакофарбового покриття .
    5.4. Інші: ___________________________________________________
    ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    6. Особи, які засвідчують примусове переміщення ТЗ:
    __________________________________________________ _____________ (П. І. Б., адреса, контактний телефон) (підпис)
    __________________________________________________ _____________ (П. І. Б., адреса, контактний телефон) (підпис)
    __________________________________________________ _____________ (П. І. Б., адреса, контактний телефон) (підпис)
    7. Виконавець переміщення ТЗ: ЛКП “Львівелектротранс“ – м. Львів, вул. Академіка А. Сахарова, 2, тел. 272-06-42, 238-96-21.
    ________________________________________________________________
    (П. І. Б., адреса, контактний телефон та підпис уповноваженої особи
    ЛКП “Львівелектротранс“)
    8. Адреса переміщення та місце зберігання ТЗ: м. Львів, вул. Городоцька, 185.
    9. Водій-виконавець, який виконує роботи по примусовому переміщенню ТЗ
    __________________________________________________ _____________ (П. І. Б.) (підпис)
    10. Я, ______________________________________________________
    __________________(____________________________________________), при отриманні автомобіля, державний реєстраційний номер ___________________(____________________________________________) жодних претензій до ЛКП “Львівелектротранс“ та уповноважених осіб Державтоінспекції не маю.


    Секретар ради В. Павлюк


    Віза:Начальник юридичного управління Г. Пайонкевич



    Додаток 3

    Затверджено
    ухвалою міської ради
    від _____________ №_____

    ТИПОВА ФОРМА
    акта про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту


    Дата: ____________ року Час: _____ год. _____ хв.


    1. Уповноважена особа ЛКП “Львівавтодор“, яка встановила факт перешкоди для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту
    ____________________________
    ____________________________________ (посада) (місце роботи, контактний телефон)
    ___________________________________________________ _____________ (П. І. Б.) (підпис)
    2. Опис перешкоди для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту:
    2.1. Адреса розташування (детальна, з прив’язкою до будівлі) транспортного засобу (ТЗ)__________________________________________
    2.2. Коли прийнято рішення____________________________________
    2.3. У чому полягає перешкода для дорожнього руху (міського пасажирського транспорту)_________________________________________ ________________________________________________________________
    3. Відомості про ТЗ: ___________________ ______________________ (марка) (тип)
    _______________________________________
    (державний реєстраційний номер)
    4. Особа (уповноважені посадові особи управління транспорту та зв’язку департаменту житлового господарства та інфраструктури або управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, уповноважена посадова особа районної адміністрації), яка засвідчує факт перешкод ТЗ
    __________________________________________________ _____________ (П. І. Б. адреса, контактний телефон) (підпис)
    __________________________________________________ _____________ (П. І. Б. адреса, контактний телефон) (підпис)
    5. Я,____________________________________________________________
    (П. І. Б. водія або власника ТЗ)
    копію акта про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту отримав.
    Секретар ради В. Павлюк

    Віза:Начальник юридичного управління Г. Пайонкевич
    Додаток 4

    Затверджено
    ухвалою міської ради
    від _____________ №_____
    РОЗРАХУНОК
    витрат на здійснення одного переміщення транспортного засобу

    Cтатті витрат
    По місту на
    1 годину роботи
    1 евакуатора (при середній швидкості руху 25 км/год.), грн.
    1
    2
    Зарплата:
    25,62
    Водія (у русі, погодинна тарифна ставка на
    01.09.2012)
    13,44
    Надбавка за класність, вечірні, премії
    12,18
    ЗП з нарахуваннями
    35,18
    ТО-1 пробіг 4000,0 км/25км/год. = через 160 год. треба робити ТО-1 вартістю 3,5 тис. грн.
    21,88
    ТО-2 пробіг 16000,0 км/25км/год. = через 640 год.
    треба робити ТО-2 вартістю 8,5 тис. грн.
    13,28
    Витрати на запчастини
    1,38
    Шини пробіг 50000,0 км/25км/год. = через 2000 год. треба міняти 6 шин по 1,7 тис. грн.
    5,10
    Витрати на матеріали
    0,81
    Витрати на паливо (24 л/100 км)
    40,00
    Витрати на паливо при погрузочних роботах
    (норма 3 л на год.)
    10,00
    Спецодяг, взуття, рукавиці
    0,32
    Балансова вартість
    95 373,25
    Амортизація років (10)
    4,77
    Страхування цивільної відповідальності перед третіми особами та цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
    1,71
    Охорона місця зберігання
    14,67
    Всього прямих витрат
    143,99
    Загальновиробничі витрати (30 %)
    43,20
    Адміністративні витрати (22,3 %)
    32,11
    Витрати на збут
    0,42
    Всього собівартість
    219,72
    Рентабельність (10 %)
    21,97
    Всього без ПДВ
    241,69
    ПДВ
    48,34
    Всього з ПДВ
    289,98
    на 1 км
    11,60




    Секретар ради В. Павлюк

    Віза:

    Начальник юридичного управління Г. Пайонкевич



    Додаток 5

    Затверджено
    ухвалою міської ради
    від _____________ №_____

    ДОГОВІР
    про співпрацю № _____


    м. Львів “____“____________ 20__ року


    ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області (надалі ЛМУ), в особі начальника _______________________________________________ , що діє на підставі Законів України “Про міліцію“, “Про дорожній рух“, Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 № 1102 (зі змінами), ухвали міської ради від ­­­________________ “Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова“, з одного боку, та ЛКП “Львівелектротранс“ (надалі Підприємство), в особі директора __________________________________, що діє на підставі статуту підприємства, ухвали міської ради від ­­­________________ “Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова“, з іншого боку (надалі – Сторони) уклали цей договір про таке:
    1. Предмет договору

    1.1. Відповідно до ухвали міської ради від ­­­________________ “Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова“, враховуючи Порядок тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 № 1102, Сторони у рамках цього договору зобов’язуються забезпечити функціонування спеціального майданчика та здійснювати діяльність, спрямовану на належне переміщення і збереження тимчасово затриманих транспортних засобів.
    1.2. Підприємство бере на себе зобов’язання здійснювати діяльність через надання фізичним та юридичним особам послуг з тимчасового переміщення і зберігання затриманих транспортних засобів на спеціальному майданчику, який знаходиться у постійному користуванні Підприємства за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 185.
    1.3. У своїй діяльності Сторони керуються Законами України “Про дорожній рух“, “Про місцеве самоврядування в Україні“, Положенням про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 341, Порядком тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 № 1102, ухвалою міської ради від ­­­________________ “Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова“.
    1.4. Підприємство забезпечує дотримання інтересів Сторін та виконання предмету договору через підписання акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, що передається на тимчасове відповідальне зберігання, з фізичними та юридичними особами – власниками транспортних засобів (співвласниками або водіями), який є підставою для сплати останніми послуг Підприємства за переміщення та зберігання тимчасового затриманих транспортних засобів за затвердженими рішенням виконавчого комітету розцінками.
    2. Права і обов’язки Сторін

    2.1. Відповідно до цього договору Підприємство має право:
    2.1.1. Забезпечувати переміщення та зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів.
    2.1.2. Складати та підписувати акти огляду та тимчасового затримання транспортних засобів.
    2.1.3. Вести журнал обліку тимчасово затриманих транспортних засобів.
    2.1.4. Залучати уповноважених працівників Державтоінспекції з метою виконання умов цього договору та надання необхідних документів для здійснення відповідального переміщення та зберігання, а також повернення тимчасово затриманого транспортного засобу, який зберігається на спеціальному майданчику.
    2.1.5. Звертатися до третіх осіб з письмовим або усним запитом щодо роз’яснення чинного законодавства з питань, які виникають щодо виконання цього договору.
    2.2. Підприємство зобов’язане:
    2.2.1. Здійснювати належне переміщення та зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів. Строк зберігання тимчасово затриманого транспортного засобу обчислюється з моменту його доставки на спеціальний майданчик.
    2.2.2. Під час оформлення приймання на зберігання тимчасово затриманого транспортного засобу вносити необхідні дані про транспортний засіб до відповідного журналу обліку тимчасово затриманих транспортних засобів.
    2.2.3. Повернути тимчасово затриманий транспортний засіб, який зберігається на спеціальному майданчику, за зверненням водія, власника (співвласника) транспортного засобу при умові представлення особою технічного паспорта на машину або іншого документа, що підтверджує право власності або право користування транспортним засобом, та предявлення відповідного протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, у зв’язку з вчиненням якого було прийнято рішення про переміщення транспортного засобу.
    2.2.4. На території спеціального майданчика забороняється знаходитися стороннім особам. Відповідальність за охорону транспортних засобів та майна, що тимчасово або постійно знаходиться на території спеціального майданчика, за дотримання санітарних і пожежних правил, інших вимог несуть працівники Підприємства.
    2.2.5. Забезпечувати зберігання документів, отриманих від осіб, та копії документів, отриманих від працівника ЛМУ, який оформлював затримання транспортного засобу.
    2.2.6. Послуги Підприємство повинно надавати виключно на підставі:
    2.2.6.1. Акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу.
    2.2.6.2. Акта про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту.
    2.2.6.3. Всіх інших необхідних документів, визначених чинним законодавством України, умовами цього договору та ухвалою міської ради від ­­­________________ “Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова“.
    2.2.7. Зберігати відповідні документи, необхідні для здійснення тимчасового відповідального зберігання на спеціальному майданчику або стоянці, а саме:
    2.2.7.1. Акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу.
    2.2.7.2. Акт про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту.
    2.2.7.3. Фотографії тимчасово затриманого транспортного засобу.
    2.3. ЛМУ має право:
    2.3.1. Подавати Підприємству пропозиції про організацію діяльності щодо переміщення та зберігання транспортних засобів з метою здійснення належної організації такої діяльності на підставі чинного законодавства України і вимагати виконання цих пропозицій.
    2.3.2. Здійснювати перевірки діяльності Підприємства на предмет виконання умов договору. Перевірки не повинні порушувати хід діяльності Підприємства.
    2.4. ЛМУ зобов’язане:
    2.4.1. Сприяти здійсненню діяльності Підприємства відповідно до умов цього договору.
    2.4.2. Надавати роз’яснення, консультації з питань чинного законодавства за зверненням Підприємства.
    2.4.3. Здійснювати передачу на відповідальне переміщення та зберігання Підприємству тимчасово затриманих транспортних засобів на підставі акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу.
    2.4.4. Невідкладно повідомляти Підприємство про зміни щодо здійснення діяльності за договором.

    3. Відповідальність Сторін

    3.1. У разі порушення своїх зобов’язань за цим договором Сторони несуть відповідальність, визначену договором та чинним в Україні законодавством (порушення зобов’язання і його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов’язання).
    3.2. Сторони не несуть відповідальності за порушення своїх зобов’язань за договором, якщо воно сталося не з їх вини. Сторона вважається невинуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів для належного виконання зобов’язання.
    4. Вирішення спорів за Договором

    4.1. Усі спори, пов’язані з договором, його укладанням або такі, що виникають у процесі виконання умов договору, вирішуються через переговори між представниками Сторін. Якщо спір неможливо вирішити через переговори, він вирішується у судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору, у порядку, визначеному відповідним чинним в Україні законодавством.
    5. Умови та наслідки припинення дії договору

    5.1. Договір припиняється у разі:
    5.1.1. У зв’язку зі зміною чинного законодавства України, якщо такі зміни стосуються предмету даного договору та забороняють таку діяльність державним підприємствам, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.
    5.1.2. Ліквідації або реорганізації Підприємства або ЛМУ.
    5.1.3. Неможливості здійснення діяльності Сторонами відповідно до умов договору.
    5.1.4. Грубого порушення Сторонами умов договору.
    5.1.5. Закінчення строку дії договору.
    6. Інші умови договору

    6.1. Сторони зобов’язуються зберігати конфіденційність умов цього договору.
    6.2. Конфіденційність договору не поширюється на умови, врегульовані чинним законодавством, та на органи, які здійснюють нагляд (контроль) за дотриманням законодавства.
    6.3. Умови договору можуть бути змінені тільки за згодою Сторін у письмовій формі.
    6.4. Договір набуває чинності з моменту підписання.
    6.5. Термін дії договору до 01.02.2014.
    6.6. Якщо за 1 (один) місяць до закінчення строку дії цього договору жодна з Сторін не направить іншій письмове повідомлення про припинення дії договору по закінченню строку, вказаного у пункті 6.5, договір вважається пролонгованим на той самий термін.
    6.7. Цей договір складено у двох примірниках, які зберігаються у кожної з Сторін і мають однакову юридичну силу.
    7. Місцезнаходження, реквізити Сторін та інші відомості

    ЛМУ ГУ МВС України у Львівській ЛКП Львівелектротранс
    області

    Юридична адреса: м. Львів, Юридична адреса: м. Львів,
    вул. _________________________ вул. _________________________
    код ЄДРПОУ _________________ тел. _________________________
    р/р __________________________
    в ГУДКУ у Львівській області
    МФО ________________________



    Підписи сторін:


    Начальник ЛМУ ГУ МВС України Директор ЛКП “Львівелектротранс“
    у Львівській області

    ____________________________ ______________________________


    М. П. М. П.





    Секретар ради В. Павлюк


    Віза:
    Начальник юридичного управління Г. Пайонкевич