Львівська міська рада

//
[03/02/2009] Від сьогодні міський електротранспорт курсуватиме у звичному режимі

Від сьогодні, 2 березня міський електротранспорт курсуватиме у звичному режимі. Трамваї та тролейбуси їздитимуть до 23-23:30 години.
«Це стало можливим завдяки неймовірним та безпрецедентним зусиллям міської влади, які вона докладає від початку року для того, щоб львівський громадський електротранспорт працював у нормальному режимі», – каже директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Федоренко.
Нагадаємо, що останнім часом підприємство скаржилось на постійне неповноцінне та несвоєчасне надходження компенсації за проїзд пільговиків із Державного бюджету. Відтак, від початку 2009 року з міської скарбниці надійшло більше 3 млн грн., що удвічі більше, ніж із державної. «Завдяки цій підтримці та розумінні проблем вдалося не допустити виникнення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам. Власне, за січень зарплату наші працівники вже отримали», – додає Андрій Федоренко.
<< Попередня     Наступна >>

Прес-служба