Львівська міська рада

[10/30/2007] У Львові розробляють програму велосипедної інфраструктури

Львівський міський голова Андрій Садовий підписав розпорядження про утворення робочої групи для розробки цільової програми велосипедної інфраструктури у місті Львові. Співкерівниками робочої групи призначено деректора департаменту містобудування Андрія Павліва та директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олексія Побурка.
    У розпорядженні зазначено, що робоча група повинна до 31 грудня 2007 року розробити цільову програму велосипедної інфраструктури у місті. Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського голови з гуманітарних питань Василя Косіва.
    «В межах програми плануємо створити у місті паркувальні зони для велосипедів, велорозмітку та велодоріжки, а також і туристичні маршрути. Окрім цього незабаром у Львові стартує інформаційна кампанія для мешканців з метою промоції велотранспорту серед львів’ян, а також, аби закликати їх поважати велосипедистів», - розповів спеціаліст управління культури та туризму Львівської міської ради Володимир Закалюжний.
<< Попередня     Наступна >>

Прес-служба