УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення105


від 03/09/2007

Про використання знаку для товарів та послуг для промоції міста Львова

Зміни
згідно з рішенням виконкому від 04.01.2019 № 2
документ: Database 'Документи ЛМР', View '1.Головний\Не опубліковані', Document 'Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.03.2007 № 105'


Відповідно до пункту 1 статті 16 Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів та послуг“, беручи до уваги заявки, подані до Державного підприємства “Український інститут промислової власності“ (Укрпатент), а саме заявки на видачу патенту на промисловий зразок номер s 2007 00198; заявки на видачу свідоцтв на знак для товарів та послуг номер m 2007 01873 та номер m 2007 01871, з метою формування позитивного сприйняття міста Львова, популяризації міста, поширення в Україні та за кордоном позитивних знань про Львів, його історико-культурну спадщину та економічно-інвестиційний потенціал виконавчий комітет вирішив:


1. Дозволити для промоції міста Львова використання знаку для товарів та послуг (зображення - додаток 1, опис - додаток 2).
Використання розробленого для промоції міста Львова знаку для товарів і послуг фізичними та юридичними особами, іншими організаціями дозволяється після погодження з відділом промоції управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту “Адміністрація міського голови“.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту “Адміністрація міського голови“.





Міський голова А.Садовий


додаток 1.jpg


Додаток 2
до рішення виконкому
від _____________ № ____

ОПИС
знаку для товарів та послуг, що використовуватиметься
для промоції міста Львова


Знак для товарів та послуг, що використовуватиметься для промоції міста Львова, був розроблений у період підготовки до святкування 750-річчя міста, котре з великим успіхом пройшло 31 вересня – 1 жовтня 2006 року та було наймасштабнішим за всю історію святкувань ювілеїв і днів міста Львова.
Знак для товарів та послуг складається зі стилізованих різнокольорових зображень дзвіниць храмів центральної частини міста та міської ратуші, а також напису під зображеннями.
Зображення оборонних мурів та куполів і веж храмів зустрічаються на найдавніших зображеннях міста Львова, зокрема на найбільш відомій панорамі Львова початку XVII століття - гравюрі Абрагама Гогенберга, виконаній, як вважають, з рисунка Ауреліо Пассаротті. Зображення веж храмів на знаку для товарів та послуг є продовженням традицій давніх зображень нашого міста.
Перша (зліва) вежа зеленого кольору - дзвіниця Вірменського собору, зведена архітектором П.Красовським 1571 року. Сам же Вірменський собор, котрий здавна був духовним центром вірмен, що проживали у Львові, почали зводити ще у 1363 році.
Друга вежа червоного кольору - дзвіниця церкви Успіння Пресвятої Богородиці, найвища споруда старої частини міста, зведена у 1572 – 1578 роках архітектором П. Барбоном.
Третя - помаранчева вежа є стилізованим зображенням міської ратуші, найголовнішої споруди нашого Львова, у котрій розміщується Львівська міська рада. Зведена за проектом архітекторів Ю.Маркля та Ф.Трешера у стилі віденського класицизму у 1830 - 1835 роках, сучасна споруда ратуші є вже четвертою в історії міста ратушею на площі Ринок, після того, як її попередниці зникли у пожежах 1381 і 1527 років, а третя, ренесансна, завалилася у 1826 році, забравши у небуття львівську традицію – сурмача на ратуші, без котрого не відбувалася жодна міська урочистість. Сурмач на ратуші пильнував Львів та щогодини вигравав сигнал на сурмі.
Четверта - синього кольору вежа є зображенням дзвіниці величного Латинського кафедрального костелу, котрий будувався протягом чотирьох сотень років від XIV до XVIII століття. Латинський кафедральний собор завжди був та донині залишається головним осередком польської духовності і культури.
П’ята (крайня справа) вежа фіолетового кольору – дзвіниця Бернардинського монастиря. Першим будівничим костелу, до споруди якого прилягає монастир, був чернець Бернард Авелідес. Згадки про існування святині датуються 1460 роком. Саму ж дзвіницю монастиря збудував у першій половині XVII століття вроцлавський будівничий Андрій Бемер. Зараз костел є греко-католицькою церквою Святого Андрія.
Зображені на знаку кольорові вежі символізують багату архітектурну спадщину Львова, багатонаціональність культур та конфесій, котрі гармонійно розвивалися у місті від часу його заснування.
Під зображенням веж міститься напис – “Львів відкритий для світу“, англійський варіант напису – “Lviv open to the world“. Напис “відкритий для світу“ виконано шрифтом Franklin Gothic Medium Cond.
Співвідношення величини знаку для товарів та послуг в цілому та окремих її елементів встановлюється затвердженим еталоном. Допускається зображення знаку у чорно-білому варіанті. Відхилення у співвідношенні величин як знаку в цілому, так і його окремих елементів від затвердженого еталону не допускається.





Керуючий справами
виконкому М.Литвинюк


Віза:

Начальник управління
інформаційної політики
та зовнішніх відносин О.Процик